Додати до закладок 


Триденними навчально-польовими зборами юнаки 11-х класів навчальних закладів району завершили вивчення курсу «Захист Вітчизни»

Опубліковано 4 05 2016

військову виправку майбутніх захисників Вітчизни перевіряє Ю.І.Ноша

 

     Для формування національної свідомості, патріотичних почуттів, готовності захищати народ України, свою Батьківщину, виховання духовно та фізично розвиненого молодого покоління з 19 по 21 квітня в загальноосвітніх навчальних закладах району були проведені триденні навчально-польові збори, в яких взяло участь 40 учнів. 

     На одинадцятикласників чекали радісно-тривожні дні, підведення підсумків вивчення предмету «Захист Вітчизни». 

     Протягом навчально-польових зборів юнаки та дівчата відпрацьовували дії солдата в наступі у складі механізованого відділення та в обороні, дії під час застосування зброї масового ураження, вивчали шляхи подолання мінно-вибухових загороджень та місцевості, забрудненої радіоактивними речовинами. Учні також закріпили знання з будови АКМ (автомата Калашникова модернізованого) та правил виконання вправи початкових стрільб з АКМ. 

     Останній день навчально-польових зборів став найцікавішим для випускників. Учні здійснили поїздку на стрільбище військової частини в м. Охтирка, де із задоволенням стріляли з автомата Калашникова, вдосконалили знання з будови автомата, надання першої допомоги пораненим, ознайомилися з улаштуванням мінно-вибухових та інших інженерних загороджень.

     Супроводжували школярів представники Липоводолинського районного військового комісаріату, відділу освіти райдержадміністрації та вчителі загальноосвітніх навчальних закладів, які викладають предмет «Захист Вітчизни».

Проведення навчально-польових зборів для учнівської молоді показало, що такі заходи потрібні. Адже вони мають оздоровчий, військово-практичний, патріотичний і командно-злагоджувальний аспекти, що є дійсно актуальним у вихованні нинішніх школярів. 

Юлія Шапран,

завідувач районним методичним кабінетом відділу освіти РДА
Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.