Додати до закладок 


Проблеми ліквідаторів аварії обговорили під час зустрічі у райдержадміністрації

Опубліковано 4 05 2016

 

26 квітня з учасниками ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС зустрілися керівники району:  т.в.о голови  райдержадміністрації В.С.Давиденко та його заступник В.М.Грицай; В.О.Ткаченко, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації, О.В.Ємець, начальник Недригайлівського  об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області,  Н.О.Молошна, заступник головного лікаря ЦРЛ. 

Головним лейтмотивом зустрічі стало питання щодо необхідності створення в районі дієвої громадської організації учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС з тим, щоб саме ця структура займалася вирішенням проблемних питань, з якими доводиться стикатися чорнобильцям у їх повсякденному житті. Про це говорив і В.С.Давиденко, звертаючи увагу, що останнім часом ця категорія громадян залишилася обділеною увагою, і ситуацію необхідно виправляти. Очільник району запросив ліквідаторів за вирішенням проблем звертатися до РДА та її управлінь і відділів, що опікуються цими питаннями.

Кожен із присутніх на зустрічі керівників розповів про напрямки роботи очолюваної установи в питанні соціального захисту чорнобильців, виплати їм пенсій, медичного забезпечення.

Ліквідатори поділилися своїми проблемами. В основному підняті питання стосувалися медичного забезпечення та оздоровлення, пенсійних виплат тощо.

По завершенню зустрічі її учасники одностайно вирішили: громадській організації – бути. Тож обрані активісти займатимуться організаційними питаннями її створення.

Наталія Шутько
Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.