Додати до закладок 


Привітали ветерана з 90-річчям

Опубліковано 4 05 2016

М.О.Сипко з внуком Сергієм у день свого 90-річчя

 

     28 квітня до оселі ветерана Великої Вітчизняної війни, учасника бойових дій Миколи Остаповича Сипка з Липової Долини завітали голова районної ради Віктор Литвиненко, селищний голова Сергій Нищета, начальник управління соціального захисту населення РДА Володимир Ткаченко, начальник Недригайлівського об’єднаного управління Пенсійного фонду Олександр Ємець і голова районної ветеранської організації Микола Лісненко. Для такого візиту був особливий привід – цього дня ветеран відзначав своє 90-ліття.

     Всі тепло привітали Миколу Остаповича з ювілеєм, побажали довгих і щасливих років життя і вручили подарунки та квіти. Голова районної ради подякував ветерану за активну життєву позицію, участь у громадському житті району і побажав так тримати й надалі, щоб при доброму здоров’ї зустріти столітній ювілей.

     Ветеран війни щиро дякував за увагу, яку він відчуває завжди.  І справді, влада і громадська ветеранська організація не залишають його наодинці зі своїми проблемами. Хоч і живе сам, та не доводиться сумувати. Якщо виникає господарська справа – селищна рада допомагає впоратися. Підвели до будинку  водогін, допомагають  з городом, ветерана обслуговує соціальний працівник територіального центру.

     Щасливим був Микола Остапович у день свого народження від уваги до нього влади і товаришів з ветеранської організації. А найбільше щастя – приїзд онука. Сергій подолав далеку дорогу з Росії, але привіз вітання від доньки Надії та всієї її родини. Отож ювілей  у присутності  найріднішої людини – це для старенького подвійне свято. 
Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.