Додати до закладок 


Потрійна перемога

Опубліковано 25 05 2016

Переможці зі своєю наставницею Н.В.Шеденко (крайня зліва)

 

     Наприкінці квітня Київський університет імені Бориса Грінченка організував ІІ Всеукраїнський фестиваль буктрейлерів і промороликів «Book fashion». Оргкомітет фестивалю отримав понад 250 креативних робіт. Проморолики надходили з усієї України: Волині, Закарпаття, Поділля, Наддніпрянщини, Донбасу та Причорномор’я. 

     Лідером із заявлених робіт стала номінація «Ігровий буктрейлер». Також на фестивалі були представлені кращі роботи учасників у номінаціях: «Презентаційний буктрейлер», «Трейлер до дитячої книги», «Трейлер до розумної книги», «Анімаційний буктрейлер», «Лідер переглядів» та ряд інших.

      Оцінювало роботи учасників фестивалю компетентне журі. Конкурсна комісія визначала 1-е, 2-е та 3-є місце в кожній номінації, а також Гран-прі.

    Сумщину на фестивалі представляли роботи учнів Берестівської ЗОШ І – ІІІ ступенів, створені під керівництвом учителя української мови та літератури Н.В.Шеденко. Приємно, що саме серед такої кількості оригінальних, вагомих робіт берестівські школярі були нагороджені відразу в трьох номінаціях.

     Дипломом ІІІ ступеня ІІ Всеукраїнського фестивалю буктрейлерів і промороликів «Book fashion» Київська спілка художників книги нагородила учнів 7 класу за анімаційний фільм «Жаба й Віл» на слова Л.Глібова. Грамотою за зайняте ІІІ місце в номінації «Анімаційний буктрейлер» нагороджені учні 9 класу за мультфільми «Якби мені черевики» та «На вулиці невесело» на слова Т.Шевченка.

    «Золото» здобула робота одинадцятикласників. Вони нагороджені грамотою за зайняте І місце в номінації «Твір шкільної програми» за буктрейлер на новелу М.Коцюбинського «Intermezzo».

Зореслава Шеденко, 

учениця 9 класу Берестівської ЗОШ І-ІІІ ст. 
Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.