Додати до закладок 


77 учасників АТО звернулися за отриманням земельних ділянок

Опубліковано 25 05 2016

 

     За інформацією відділу Держгеокадастру в районі станом на 11 травня 2016 року до Головного управління Держгеокадастру в Сумській області звернулося 77 громадян Липоводолинщини - учасників АТО - із заявами про передачу їм у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства. Можливість отримання наділів та сприяння в цьому забезпечує розпорядження Кабінету Міністрів України №898-р від 19.08.2015 року «Питання забезпечення учасників АТО та сімей загиблих учасників антитерористичної операції земельними ділянками». Воно зобов’язує органи Держгеокадастру і місцевого самоврядування  першочергово  розглядати звернення цієї категорії людей.

     Яка ж доля цих звернень?

     Дозвіл на виготовлення проектів землеустрою одержали 28 учасників АТО. Лише 7 із них, що розроблені Липоводолинським районним виробничим відділом Сумської регіональної філії ДП «Центр державного земельного кадастру», затверджені в установленому законодавством порядку (4 – в Панасівській сільській раді, 2 – в Московській і 1 – у Лучанській). Ще 14 виготовлених проектів знаходяться на затвердженні в Головному управлінні Держгеокадастру (10 – з Панасівської сільради, 2 – з Синівської й по одному – з Московської й Байрацької). Проект із землеустрою учасника АТО з Липової Долини пройшов державну експертизу , але поки що не затверджений наказом, а з Синівки – знаходиться на державній експертизі.

    Крім згаданих ще 5 громадян отримали дозволи на виготовлення проектів землеустрою  (3 – з Липової Долини, по одному – з Кімлички і Подільок).  У Головному  управлінні Держгеокадастру зараз перебуває на розгляді 24 заяви учасників АТО, які звернулися повторно,  шестеро  жителів району одержали рішення на виготовлення проектів із землеустрою в межах населеного пункту с. Яснопільщина, один – с. Саї. У Столяревому учасник АТО отримав дозвіл на земельну ділянку для будівництва й обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.