Додати до закладок 


Селяни б’ють тривогу: падає закупівельна ціна на молоко

Опубліковано 25 05 2016

 

       Жителі Синівки, обурені зниженням ціни на молоко, що продається з особистих підсобних господарств, вирішили провести зустріч з керівництвом молокозаводів, які закуповують тут продукцію. За ініціативи окремих представників громади та депутатського корпусу сходку в селі оголосили на 23 травня. Люди на чолі із сільським головою О.І.Тихоненком зібралися в Будинку культури, прибув і запрошений т.в.о. голови райдержадміністрації В.С.Давиденко. Були присутні також Подільківський сільський голова А.І.Воробйов, представники Підставської громади. Але з чотирьох молокопереробних підприємств приїхали представники лише з одного – Охтирського,  а Роменський, Буринський і Пирятинський запрошення селян проігнорували.

     Емоційно висловлювали наболіле багато мешканців, що були на сходці. Люди  не розуміють, чому їх праця не ціниться, чому молокопродукти в магазинах дорожчають, а в них молоко забирають за безцінь? Не дав відповіді на ці запитання і представник Охтирського молокозаводу. Єдине, що він пояснював – підприємство має фінансові труднощі через відсутність закордонних ринків збуту. Підвищення ціни не обіцяв.

   В.С.Давиденко у своєму виступі наголошував, що здавачам молока треба юридично на основі договорів оформляти свої відносини з молокопереробними підприємствами, адже в переважній більшості угоди не укладаються. Пообурювавшись, люди поспішили по домівках. Надходила обідня пора, час доїти своїх рогатих годувальниць. Вони не винні...
Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.