Додати до закладок 


В районі побував заступник голови обласної ради Анатолій Річкаль

Опубліковано 25 05 2016

 

     18 травня з робочим візитом Липоводолинський район відвідав перший заступник голови Сумської обласної ради Анатолій Річкаль.  Голова районної ради Віктор Литвиненко ознайомив його із благоустроєм селища, зокрема привокзальної території, зазначивши, що роботи проводяться  завдяки тісній співпраці громади, сільгоспвиробників, приватних підприємців райцентру, а також за підтримки місцевого бюджету селища та бюджету району.  

     В ході візиту   поспілкувалися із місцевим підприємцем Володимиром Штаньком – головним ініціатором та безпосереднім учасником проведення благоустрою привокзальної території селища.

     За результатами зустрічей Анатолій Річкаль зазначив, що такий приклад співпраці та співфінансування є одним із найдієвіших способів розвитку громади та повністю відповідає європейському баченню розвитку громад. Також перший заступник голови обласної ради подякував приватному підприємцю Володимиру Штаньку і в його особі всім, хто бере активну участь у благоустрої селища, та висловив сподівання, що з кожним подальшим відвідуванням Липоводолинського району будуть з’являтися нові об’єкти благоустрою завдяки використанню прикладу нинішньої співпраці.

Ігор Міщенко, 

консультант  районної ради
Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.