Додати до закладок 


Африканська чума свиней: наш район у зоні нагляду

Опубліковано 8 06 2016

 

     Ця небезпечна недуга вже підступила зовсім близько. В особистому господарстві в селі Могриця Сумського району  24 травня цього року виявлено африканську чуму свиней і запроваджено карантинні заходи терміном на 40 днів. В цьому населеному пункті знищується свинопоголів’я.

     Рішенням обласної державної  надзвичайної протиепізоотичної комісії Липоводолинський район разом із тринадцятьма іншими зараховано до зони нагляду. Це означає, що на період карантину забороняється продаж на ринках живих свиней  та їх м’яса і продуктів свинарства без наявності відповідних супровідних документів. 

     На засіданні районної надзвичайної протиепізоотичної комісії, що відбулося 27 травня, затверджено заходи з профілактики і недопущення поширення африканської чуми свиней на Липоводолинщині. Ними передбачені, зокрема, закритий режим роботи сільгосппідприємств, що утримують свинопоголів’я, заборона переміщення свиней без дозволу головного державного інспектора ветмедицини в районі, недопущення згодовування свиням харчових відходів тваринного походження тощо.

Оксана Любченко, 

заступник начальника управління ветеринарної медицини в районі
Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.