Додати до закладок 


Перший виступ - вдалий!

Опубліковано 8 06 2016

Саша з мамою і своїми заслуженими відзнаками

 

     Вже понад десять років поспіль наприкінці весни на Сумщині проводиться обласний фестиваль дитячої творчості «Розмай», мета якого - стимулювати до творчості дітей з особливими потребами. Це дозволяє дітям реалізувати свої здібності, відчути свою особливість та важливість в суспільстві. Фестиваль проводиться на базі стаціонарного відділення змішаного типу цілодобового перебування  (с. Рибці Сумського району) обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Про його масштабність свідчить і той факт, що за 12 років проведення в заході брали участь понад 3 тисячі обдарованих дітей з області. Постійно в числі його учасників є й липоводолинські діти, вихованці відділення реабілітації дітей-інвалідів територіального центру нашого району.  

     Свої здібності і таланти діти показують в різних номінаціях. Це вокальний та розмовний жанри, хореографія, пантоміма та ін. У XIII фестивалі, який проводився днями, брали участь 15 колективів Сумської області. В їх числі був і вихованець відділення Олександр Молодець та його родина. Для Саші це був перший виступ на великій сцені, і дебют завдяки природному хисту хлопця був дуже вдалим. Читаючи вірш «Морський рятівник», він зумів емоційно передати глядачам все, про що йшлося у віршованих рядках. За декламаторський хист, гарну пам’ять і оригінальне виконання вірша Саша отримав диплом. Щиро вітаємо його з першою особистою творчою перемогою і бажаємо нових! Ще один диплом наше відділення  отримало за активну участь у фестивалі. 

     Надовго залишається в пам’яті всіх учасників та гостей фестиваль «Розмай». Дітям він дає необмежений простір для розвитку талантів, а дорослим іще раз нагадує про обов’язок невпинно їх плекати. Пам’ятаймо, що лише нашими спільними зусиллями талановиті українські «особливі» діти зможуть повірити в себе,  знайти сили для нових досягнень. 

Вікторія Свириденко,

вчитель-реабілітолог територіального центру УСЗН райдержадміністрації
Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.