Додати до закладок 


Наша «Калинонька» виступила на Співочому полі в Тернополі

Опубліковано 8 06 2016

Image 1553
«Калинонька» дає інтерв’ю місцевому телеканалу
«Калинонька» дає інтерв’ю місцевому телеканалу

 

     Справжнє мистецтво не знає обмежень і кордонів.  Тож артисти легко збираються навіть у далеку дорогу, знаючи, що попереду їх чекають незабутні емоції… Саме  так вирушав творчий склад і нашого колективу «Калинонька» до міста Тернопіль - як запрошений гість і учасник Міжнародного мистецького фестивалю «Співоче поле.  Тернопіль», який проводився з нагоди Дня Європи і 30-ліття відкриття першого в Україні Співочого поля. Ми вже мали знайомство з цим чудовим містом  - минулого року наш народний самодіяльний ансамбль народної пісні вже виступав  перед тернопільчанами зі своїми піснями. А що глядач сприйняв наш репертуар, свідчить це повторне запрошення на такий фест міжнародного рівня…

     Вже першого дня на нас чекали незабутні враження. Побували на концерті відомої народної артистки Оксани Пекун і виступали самі, виконавши три пісні. «Ви унікальні!», - так оцінила наш виступ Оксана Пекун і запросила на зйомки своєї авторської передачі у м. Київ. 

     Потім у супроводі нашого куратора Зіновія Гірняка, вже знайомого з минулогорічного спілкування, здійснили екскурсію цим чудовим містом, побували на молодіжній вечірці біля фонтану парку Національного відродження, на концертах народного артиста Анатолія Матвійчука, Оксани Пекун і гурту «Джерела» (м. Київ). Виступ цього колективу сприймався з особливою приємністю, адже у своєму репертуарі маємо чимало його пісень. Разом із самодіяльними артистами з Києва,  Тернополя, Ужгорода, Херсона та інших міст України брали участь в урочистостях з нагоди відкриття фестивалю і параді  «Світ вишиванок», коли всі учасники йщли у своїх сценічних кос­тюмах та вишиванках. 

     На Співочому полі виконали три пісні.  Дуже приємно, що саме під час нашого виступу Зіновій Гірняк вручив подарунок - кобзу. З цим музичним інструментом ми ще й заспівали - все відбувалося на оваціях і піднесенні…Єдине, чого нам по-справжньому не вистачало на фестивалі, це часу. Майже відразу після виступу мали збиратися додому. Поверталися з відзнаками організаторів фестивалю - Подяками і Дипломами та незабутніми враженнями від кожної години перебування на Співочому полі, спілкування з багатьма відомими артистами та самодіяльними митцями з різних куточків України. 

     Ця поїздка була б нездійсненною мрією без великої допомоги голови районної ради В.О.Литвиненка. Він підтримував морально і матеріально, вирішуючи всі організаційні та фінансові питання. А потім цікавився справами і бажав вдалого виступу. Низький уклін і щира вдячність цьому керівнику і А.Д.Кобзаренку за наданий його підприємством транспорт. Дякуємо долі і Богу за зустріч з нашим куратором, який багато зробив, аби наша поїздка і перебування на тернопільській землі були якомога змістовнішими. І сподіваємося на продовження спілкування, адже маємо запрошення на Всеукраїнський фестиваль «Фольк-musik», який відбудеться в серпні там же, на тернопільському Співочому полі. 

Валентина Пось, 

директор Московського Будинку культури
Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.