Додати до закладок 


Липоводолинських школярів відзначили в Сумському держуніверситеті

Опубліковано 8 06 2016

 

     В День науки в актовій залі Сумського державного університету були нагороджені кращі школярі Сумської області - призери та переможці обласного етапу Всеукраїнського конкурсу Малої академії наук та обласного етапу всеукраїнських предметних олімпіад з базових дисциплін. Серед них - учні Липоводолинської спеціалізованої школи I-III ст. Євгеній Євенко (за ІІІ місце у ІІІ етапі олімпіади з трудового навчання); Анжеліка Савченко (за ІІІ місце у ІІІ етапі олімпіади з англійської мови); Олег Тодор (за ІІ місце у ІІІ етапі олімпіади з трудового навчання);  Владислав Щербина (за ІІІ місце у ІІІ етапі олімпіади з трудового навчання), а також Богдан Клименко з Підставської школи (за ІІІ місце у ІІІ етапі олімпіади з фізики).

     Також в рамках Дня науки в СумДУ відбувся Фестиваль науки, освіти і культури «СумДУ – сумчанам!». Більше 1200 гостей свята з усіх регіонів Сумщини відвідали захід, аби надихнутись здобутками науковців СумДУ. Побували на заході і представники Липоводолинського району.

     Вітаючи учасників і гостей фестивалю, начальник обласного департаменту освіти і науки Олена Попова відзначила, що не випадково це свято проходить саме в Сумському державному університеті, адже цей ВНЗ є лідером освіти і науки не лише на обласному, а й на всеукраїнському та світовому рівнях. Це університет, до якого прислухаються, досвід якого активно запозичують.

     Ректор СумДУ Анатолій Васильєв наголосив: «Фестиваль «СумДУ – сумчанам!» – традиція, яка склалась в університеті. Його назва відповідає багатогранній діяльності вишу: це і якісна підготовка фахівців, потужна наукова діяльність, міжнародна співпраця, інноваційні ІТ-технології, 36 видів спорту, культурно-мистецький центр та багато іншого. Університет слугує громаді, і цей захід сьогодні  - ще одне підтвердження соціальної відповідальності».

     У день фестивалю площа перед університетом замайоріла прапорами та наметами, де кожен інститут і факультет представляв цікаву, в першу чергу для шкільної та студентської молоді, науку: демонстрація роботів, друк на 3D-принтері, хімічні досліди з рідким азотом, сухою водою та гелієм, перегони моделей човнів, авіамодельне шоу та робота квадрокоптерів, тест-драйв автомобіля, майстер-класи з малювання ієрогліфів та багато іншого побачили сумчани. Також вони активно брали участь у різноманітних іграх та конкурсах, виконували завдання – долучалися до детективної гри, творчих завдань з перекладу та журналістики, психологічних тестувань, розгадували економічні загадки, вправлялися, як надавати першу медичну допомогу та проходили майстер-класи зі стрільби з луку та бойових мистецтв. А комплекс громадського харчування організував «польову кухню» з частуванням кашею та чаєм.

Юлія ЛИТЮГА,

фахівець відділу соціальної роботи СумДУ
Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.