Додати до закладок 


Здоров’я дитини залежить від участі небайдужих людей

Опубліковано 1 07 2016

 

     Районна газета неодноразово писала про Аню Пономар – дівчинку із села Лучка, талановиту, творчу особистість, яка неодноразово перемагала на  різноманітних конкурсах та  фестивалях.

     З 2005 року Аня бореться з тяжкою недугою – ювенільний ревматоїдний артрит. У 2016 році родині запропонували новий спосіб лікування за допомогою сучасного препарату «Хуміра». Таке  лікування ефективне, але дуже дороговартісне, адже  одна упаковка препарату коштує 30-35 тис. грн, і її вистачає лише на місяць. Родина зіткнулася з проблемою, де взяти кошти. Можливості  отримувати дані ліки від держави безкоштовно на даний час Аня не має, хоча зверталися районні лікарі до Міністерства охорони здоров’я з відповідним запитом. Можливо, у майбутньому дівчинка потрапить у державну програму, але на даний час  питання не вирішене. 

     Родина Ані написала десятки звернень до різних відомств, депутатів, керівників підприємств та сільськогосподарських товариств. На щастя, у нашому районі багато добрих і чуйних людей. За словами мами Ані, Яни Вікторівни, на сьогоднішній день  на їх прохання відгукнулися керівник ТОВ «Мрія» І.І.Чайка, директор ТОВ «Завод Кобзаренка» А.Д.Кобзаренко та директор ТОВ «Беєве» І.І.Сало, які допомогли фінансово, за що вона їм безмежно вдячна. 

     Але перед батьками стоїть проблема, де шукати гроші  в майбутньому, адже лікуватися потрібно буде навіть не місяці, а можливо й роки. Може, є ще добрі люди в нашому районі, які відгукнуться  та виявлять бажання  матеріально допомогти  Ані  справитися з цією бідою.
Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.