Додати до закладок 


Зустріч із краєзнавцем

Опубліковано 13 07 2016

Оглядаючи міні-музей краєзнавця

 

      Нещодавно на запрошення сільського голови В.М.Нестеренка до вихованців пришкільного табору з денним перебуванням «Веселка» завітала дуже цікава людина – краєзнавець з Підставок Петро Васильович Яковенко. Петро Васильович привіз із собою міні-музей. Діти  та педагоги з цікавістю розглядали експонати, яким понад сто років. Можна було побачити атестати про закінчення навчальних закладів, похвальні листи, незвичайну колекцію вітальних листівок з різних країн, колекцію поштових марок, старовинних монет. Школярі могли потримати в руках і роздивитися римські монети, знайдені на території нашого району, американський срібний долар.

     Після перегляду експозиції Петро Васильович провів цікаву бесіду з учнями та вчителями про історію Липоводолинського району. Він представив рукопис книги, над якою працював 40 років. У книзі зібраний багатий матеріал про виникнення населених пунктів Липоводолинщини.  Він запропонував свою допомогу у створенні герба села. 

     Діти із захопленням слухали розповідь людини, закоханої у свою справу, ставили  запитання, на які Петро Васильович охоче відповідав. Краєзнавець пообіцяв завітати до нас у вересні  з новою колекцією.

      Так несподівано, не виїжджаючи зі школи, діти та вчителі Калінінської ЗОШ І-ІІ ступенів побували у музеї, за що щиро вдячні Петру Васильовичу Яковенку.

Валентина Стецюк,

вчитель англійської мови
Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.