Додати до закладок 


В районній раді налагоджено скайп- консультування з правових питань

Опубліковано 13 07 2016

Зв’язок перевірено - працює

 

      За домовленістю з керівництвом Липоводолинської районної ради 1 липня в приміщенні районної ради запрацював дистанційний пункт доступу до безоплатної вторинної правової допомоги та скайп-консультування мешканців району з правових питань. Це перший етап реалізації проекту з підключення всіх сільських рад району до системи онлайн консультування та створення на їх базі постійних дистанційних пунктів доступу до системи безоплатної правової допомоги. Спеціалісти попереднього прийому громадян Конотопського місцевого центру протестували якість зв’язку та надали перші консультації.

      Планується кожного понеділка з 8.00 до 11.00 та щоп’ятниці з 10.00 до 12.00 години виходити на зв’язок та консультувати з правових питань мешканців району. 

     Оскільки Липоводолинський район територіально найвіддаленіший від Конотопського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та має 56 населених пунктів, в яких мешкає 18893 мешканці, такий вид зв’язку допоможе людям отримувати юридичну допомогу без виїзду за сотню кілометрів до Конотопа. Тому всі, хто має потребу, можуть скористатися системою онлайн консультування, завітавши у вказаний вище час до Липоводолинської районної ради.

Ігор Міщенко, 

консультант районної ради
Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.