Додати до закладок 


В «Калнишевій раді» взяли участь представники Липоводолинщини

Опубліковано 21 07 2016

 

     16 липня Роменщина відзначала 325-річчя легендарного останнього кошового отамана Запорізького козацтва, уродженця цього краю Петра Калнишевського. Заходи відбувалися на його батьківщині – в селі Пустовійтівка. На урочистості із вшанування славного земляка в це село прибули керівники області, району, міста, сусідніх регіонів, представники з різних областей України та міста Київ, Сумського земляцтва в столиці на чолі з Іваном Рішняком.

     Липоводолинщину представляли голова районної ради Віктор Литвиненко і депутати районної ради Анатолій Кобзаренко і Євгеній Сидоров, а також аматорський вокальний ансамбль "Вечірні роси" Русанівського СБК, який виступив на фестивалі "Дивограй", який відбувся у рамках свята.

     Присутні  побували на святковому богослужінні в Пустовійтівській церкві Святої Трійці, пройшли пішою ходою від цього храму до пам’ятника Петру Калнишевському, де відбувся урочистий мітинг. З вітальним словом до присутніх звернулися голови обласної державної адміністрації Микола Клочко і обласної ради Семен Салатенко.

     Голова Липоводолинської районної ради разом з усіма учасниками заходу поклав квіти до пам’ятника останньому кошовому Запорізької Січі, віддавши таким чином шану славному земляку від липоводолинців.
Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.