Додати до закладок 


Пенсіонер з Русанівки став сьомим переможцем акції “Друга пенсія від ПриватБанку”

Опубліковано 28 07 2016

 

      Завдяки участі в акції від ПриватБанку, Микола Петрович Дяченко цілий рік отримуватиме 2 пенсії: одну від Пенсійного фонду України, а другу - від ПриватБанку. Директор Сумської філії Ігор Чернявський приїхав до Липової Долини, аби особисто вручити переможцеві іменний сертифікат.12 липня відбулося чергове визначення переможця акції “Друга пенсія від ПриватБанку”, яка стартувала 1 квітня 2016 року. Цього разу пощастило жителю села Русанівка Липоводолинського району Сумської області, пенсіонеру  Миколі Петровичу Дяченку.

     “Я вже шість років є клієнтом ПриватБанку, отримую тут пенсію, сплачую за комунальні послуги, оформляю депозити, - говорить при отриманні сертифікату Микола Петрович. - Завітав до відділення в кінці червня. Мені запропонували взяти участь в акції, зареєстрували і побажали перемоги. Коли зателефонували з ПриватБанку, я відразу зрозумів - це перемога. Щиро дякую всім за допомогу і за такий виграш. Це дуже велика підтримка для мене і моєї сім`ї”.

     “Я хочу подякувати Вам від себе особисто і від усього нашого колективу ПриватБанку за те, що Ви є нашим клієнтом, за те, що Ви довіряєте нашому банку, що приходите обслуговуватись у наше відділення протягом шести років, - говорить директор Сумської філії ПриватБанку Ігор Чернявський. - Бажаю Вам міцного здоров`я, довголіття і завжди брати участь в акціях від ПриватБанку та вигравати”.

     Акція «Друга пенсія від ПриватБанку» триватиме до 1 серпня  2016 року. Кожен клієнт, який отримує пенсійні виплати через ПриватБанк, має можливість виграти «другу пенсію» від ПриватБанку та отримувати її цілий рік. Переможці акції обираються випадковим чином кожні 2 тижні.  

    Розіграш проводиться в Головному офісі ПриватБанку в Дніпрі та транслюється на плазмових панелях у відділеннях ПриватБанку. Для забезпечення прозорості та чесності акції у визначенні переможців, окрім представників ПриватБанку,  беруть участь також представники Пенсійного фонду України.   В акції можуть брати участь усі пенсіонери, незалежно від дати оформлення Картки для виплат.  Для цього слід лише зареєструватись. У разі виграшу клієнт отримає на Картку для виплат суму, що дорівнює пенсії, зарахованій на картку клієнта в місяці виграшу (сума після оподаткування).

    Зареєструватись для участі в акції можна декількома способами: надіславши SMS-повідомлення з кодом 6346 на номер 3777, на сайті pb.ua/pensija, через Приват24 або банкомат ПриватБанку.
Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.