Додати до закладок 


Завод Кобзаренка – українське підприємство, яке відроджує машинобудівний потенціал України

Опубліковано 17 08 2016

В одному зі складальних цехів
В одному зі складальних цехів
В одному зі складальних цехів
Карта продажу продукції заводу
Карта продажу продукції заводу
Територія заводу з висоти пташиного польоту
Територія заводу з висоти пташиного польоту

 

«Завод Кобзаренка»  був заснований Анатолієм Кобзаренком  у 1993 році, як українсько-німецьке товариство «Флігель» (перейменовано в «Завод Кобзаренка» в 2008 році). Свою діяльність підприємство розпочало з виробництва тачок та візків для присадибного господарства.  

     За чверть століття Анатолій Кобзаренко побудував найбільший машинобудівний завод в Сумській області. Зараз на його техніці працюють аграрії країн СНД, Європи, Африки та Австралії. Кожного дня з конвеєра  ТОВ «Завод Кобзаренка» сходить 4 різноманітних видів причепів. 

     На підприємстві, створеному з нуля, працюють 600 працівників, які забезпечені достойною заробітною платою (середня складає 5,5 тис. гривень).  

     - З 2014 року завод налагодив виробництво мобільних розчинно-заправних станцій засобів захисту рослин та рідких добрив, у 2015 році – запустив у серію три модифікації нового причепа «Атлант». 

     - На підприємстві використовуються найновіші верстати з числовим програмним управлінням для різки, згинання, точіння, фрезерування та термообробки металу, новітня  техніка та обладнання, - розповідає директор заводу, депутат районної ради Анатолій Кобзаренко. - З року в рік розширюється  та модернізується  виробнича база. Як бюджетоутворююче підприємство,  наш завод є найбільшим платником податків району. До бюджету України в 2015 році  сплачено 30 млн гривень. 

     На сьогодні 50% виготовленої на підприємстві техніки експортується до 20 країн світу, включаючи такі екзотичні країни як  Екваторіальна Ґвінея, Австралія та ПАР. На техніку, яка експортується в Євросоюз, завод має сертифікати ЄС, що дозволяє продавати її під державні субсидії єврозони. А згадати як тільки-но починали експорт, то навіть наші митники, дивлячись на документи, не вірили, що українська техніка може експортуватися на Захід – виходили подивитися на ці чудо-машини. 

     Для активізації продажу в Європі було засновано підрозділ у Польщі «Kobzarenko Spolka», що ефективно працює з лютого 2013 року. Для своєчасної доставки техніки та поставки комплектуючих підприємство взяло в лізинг три найновіші марки тягачів Mercedes EURO-6 з причепами. Для збільшення виробничих потужностей та покращення сервісу була куп­лена ділянка землі, на якій в 2016 році розпочато  будівництво складального цеху у Центральній Польщі у м. Бел­хатув. 

     Завод постійно бере участь у міжнародних виставках. В цьому році були в Угорщині, Іспанії, Болгарії. Скоро поїдемо до Чехії та ПАР. Далі – виставки в Сербії, Румунії, Польщі, Казахстані, Франції та Німеччині. Проводимо розвідку на Ближньому Сході, півночі Африки та Індії.

     2016-й розпочався для заводу з перемоги в міжнародному тендері на поставку 30 складних причепів «Атлант», 34 тюковозів і 16 платформ. В тендері брали участь німецький, італійський та польський заводи, а отримав перемогу саме «Завод Кобзаренка». Це визнання не тільки нас, а й країни-виробника  - України, - говорить Анатолій Кобзаренко.
Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.