Додати до закладок 


Серед переможців - і наші учениці

Опубліковано 27 10 2016

Дар'я Городнича з однією зі своїх робіт

 

     Нещодавно на базі Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського відбувся І Всеукраїнський конкурс декоративно-прикладного мистецтва «Барви Сумщини». Захід проводився в двох вікових категоріях: молодша - учні й вихованці загальноосвітніх і мистецьких шкіл з художнім відділенням і старша -  студенти навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації. Серед конкурсантів були і учениці художнього відділення комунального закладу «Липоводолинська дитяча школа мистецтв Липоводолинської районної ради» Діана Курочка і Дар’я Городнича  (викладач Л.М.Купка). 

     Переможців визначали у номінаціях «Живопис», «Художній розпис», «Кераміка», «Вишивка і ткацтво». Голова журі, заслужений художник України, член Національної спілки художників України О.М.Чередниченко   повідомив, що основними критеріями для оцінювання робіт були професійність, грамотність, тематичність і саме виконання. На цей мистецький конкурс подали свої роботи (загалом майже 70) 31 учасник. Переможцями стали 22 конкурсанти, а серед них і наші учениці.  В номінації «Декоративний розпис» Діана стала лауреатом І ступеня, Дар’я - лауреатом ІІ ступеня.

    Підсумкову мистецьку виставку Всеукраїнського конкурсу декоративно-прикладного мистецтва за участю кращих робіт було представлено у Сумській муніципальній галереї.

Володимир Самілик,

директор дитячої школи мистецтв
Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.