Додати до закладок 


Дякуємо, що лишаєтеся з нами!

Опубліковано 27 10 2016

 

     Розпочалася передплатна кампанія на 2017 рік. Враховуючи катастрофічне зростання цін на все та режим тотальної економії, в якому живуть останнім часом громадяни нашої країни, приємно констатувати той факт, що у 2016 році тираж нашої газети залишився на минулорічному рівні. Це говорить про те, що читачі не втрачають інтересу до районної газети, що, в свою чергу, дозволяє нам існувати далі, працювати і писати для жителів району.

     Ми не піднімаємо передплатну вартість газети на наступний рік з огляду на фінансові можливості наших передплатників. Хоча, прогнозуючи неминучий ріст цін на папір, друк  у зв’язку із стрибками курсів валют, передбачаємо, що й у наступному році працюватиметься  нелегко. 

     Як комунальне видання, ми спів­працюємо із органами місцевої влади  усіх рівнів, підприємствами та організаціями, сільськогосподарськими товариствами, і в свою чергу розраховуємо на інтерес  цих людей до «Нашого краю» у вигляді передплати. Окремі керівники сільськогосподарських підприємств суттєво підтримують тираж газети, передплачуючи її для своїх пайовиків, за що ми їм дуже вдячні. Ну і звичайно ж, кожен індивідуальний передплатник, кожна родина, яка виписує «Наш край», робить вагомий внесок для існування і розвитку  районної газети.

     «Наш край» стоїть на порозі роздержавлення.  З  1 січня 2016 року в Україні набрав чинності Закон України «Про реформування державних та комунальних ЗМІ». Основна норма цього Закону – вихід органів влади та місцевого самоврядування зі складу співзасновників газети. Фінансово «Наш край» «роздержавився» ще кілька років тому, коли навчився існувати самостійно, без будь-якої грошової підтримки з місцевого бюджету. Чи принесе процес роздержавлення якісь зміни для наших читачів? Абсолютно ніяких. Газета збереже свою назву, цільове призначення, мову  і тематичну спрямованість, тобто буде, як і раніше,  писати про події району та про його жителів.

     З дня в день, від тижневика до тижневика, який потрапляє у поштові скриньки кожної п’ятниці, працівники «районки» створюють черговий номер, аби поінформувати читачів про новини, розповісти про цікавих людей. Ще раз дякуємо, що ви залишаєтеся з нами. Звертайтеся до газети, діліться своїми радощами і здобутками, пишіть про проблеми своїх населених пунктів. Журналісти «Нашого краю» обов’язово реагуватимуть на ваші листи і пропозиції.

 З повагою, 

Юлія Міщенко
Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.