Додати до закладок 


Зловживання алкоголем призводить до непоправного

Опубліковано 4 11 2016

 

     23 жовтня у селі Московське сталася резонансна подія, а саме смерть жінки, яка була спричинена внаслідок жорстокого побиття співмешканцем. Даний факт  прокоментував начальник Липоводолинського відділення поліції А.І.Перелазний: «22 жовтня у селі Московське у вечірній час двоє його жителів,  колишні співмешканці, спільно розпивали спиртні напої. Наступного дня, 23 жовтня «свято» продовжилося. Близько першої години дня між чоловіком та жінкою виник конфлікт на побутовому грунті, в результаті якого підозрюваний умисно та цілеспрямовано завдав потерпілій тілесні ушкодження, які й спричинили  смерть жінки. 

     Підозрюваний був оперативно затриманий працівниками місцевої поліції. Йому повідомлено про підозру за частиною 2 статті 121 «Умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого», що передбачає покарання – позбавлення волі на строк від 7 до 10 років. Зараз підозрюваний знаходиться в ізоляторі тимчасового утримання в місті Ромни, 27 жовтня суд обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою».

     Як повідомив А.І.Перелазний, раніше підозрюваний вже притягувався до адміністративної відповідальності за вчинення насильства в сім’ї по відношенню до загиблої, був судимий за спротив правоохоронним органам та  вів асоціальний спосіб життя. Тож основні причини, які й призвели  до цієї трагедії - зловживання спиртними напоями та аморальний спосіб існування. 

Юлія Міщенко
Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.