Додати до закладок 


Вулиця Бойківська нарешті з новою дорогою

Опубліковано 9 11 2016

Image 1604

 

Закінчується капітальний  ремонт дороги по вулиці Бойківській та І пров. вул. Бойківської. Роботи здійснюються завдяки спільному фінансуванню – за кошти субвенції з державного бюджету та кошти селищного бюджету. Ще у середині 2000-х розпочався ремонт цієї дороги. За ці роки відремонтовано відрізок шляху до І пров. вул. Бойківської, але це проблеми не вирішувало. Особливо потерпало перехрестя вулиці Бойківської із вищезазначеним провулком під час зливових дощів. Були численні звернення з цього приводу мешканців вулиці як до селищної ради, так і до районної газети, про що ми писали на своїх шпальтах.

     За словами секретаря селищної ради Р.В.Савченка, було прийнято рішення докласти максимум зусиль і нарешті вирішити проблему із найбільш «непрохідним» відрізком шляху. Капітальний ремонт дороги по вул. Бойківській був включений у програму соціально-економічного та культурного розвитку селищної ради на 2016 рік. На початку року розроблено проектно-кошторисну документацію на ремонтні роботи в сумі  1454,593 тис. грн.

     24 червня Кабінет Міністрів України прийняв Постанову №395, згідно з якою  було виділено субвенцію з держбюджету на капітальний ремонт дороги по вул. Бойківській та І пров. вул. Бойківської в сумі  1 млн  122 тис. грн. Із селищного бюджету було використано близько 333 тис. грн. На сьогодні філією «Липоводолинський райавтодор» покладено 5 тис. кв. м асфальтобетонного покриття.

Юлія Міщенко
Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.