Додати до закладок 


Казначейський оберіг побував у Липовій Долині

Опубліковано 24 11 2016

 

     Понад два місяці тривала всеукраїнська казначейська акція «Вишивана моя Україна», покликана згуртувати працівників з різних куточків країни у вишиванні на карті орнаменту, притаманного для певної області. 

     Започаткована до 25-ї річниці Незалежності, акція розпочала свій хід Україною. Перші візерунки орнаментів своїх регіонів нанесли на карту казначеї сходу -  Донецької та Луганської областей. Саме їм привезла тоді ще просте полотно з контурами карти голова Казначейства Тетяна Слюз, яка й започаткувала цю патріотичну акцію.

      З тих пір карта «Вишивана моя Україна» «відвідала» кожну з областей країни.  Подорожуючи від одного обласного казначейства до іншого, вона набиралася життя, наповнювалася різними кольорами, орнаментами, вбирала тепло душі та рук майстринь і майстрів, що її вишивали, несла від краю до краю традиції народної вишивки.

     Завершено вишивання рукотворного оберегу «Вишивана моя Україна незадовго після Дня захисника України. 

     Відтепер він розпочав свій повторний хід країною - побуває в кожному районі, «відвідавши» територіальні органи Державної казначейської служби України та інші установи. Ось і нещодавно карта, привезена заступником начальника ГУДКСУ в Сумській області Н.В.Снитніковою, побувала і в Управлінні Державної казначейської служби України в Липоводолинському районі. Із великим задоволенням оглянули липоводолинські казначеї цей рукотворний оберіг. Захоплюючись майстерністю своїх колег та ідеєю його створення, залишили найкращі відгуки та побажання у Літописі карти «Вишивана моя Україна». 

     Завершивши подорож країною, цей символ займе почесне місце в музеї центрального апарату Казначейства.

Наталія ШУТЬКО
Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.