Додати до закладок 


У районному центрі відзначили День Гідності та Свободи

Опубліковано 24 11 2016

 

     Після покладання квітів до пам’ятного знаку «Вшанування учасників Майдану та антитерористичної операції на сході країни» зібралися керівники району - т.в.о. голови райдержадміністрації В.С.Давиденко, голова районної ради В.О.Литвиненко і їх заступники, представники громадськості та молодь в районному Будинку культури. 

     Учасники зібрання віддали належну шану й повагу мужності, патріотизму і стійкості громадян, котрі далекого 2004 року, восени 2013-го та взимку 2014 року стали на захист прав і свобод українців, національних інтересів своєї країни, її європейського вибору.

     Безпосередні учасники Майдану поділилися спогадами про події,  пережиті липоводолинськими активістами в столиці України. Пригадали й героїв Небесної сотні, які поклали своє життя під час Революції гідності, учасників АТО, хто захищав і зараз стоять на захисті східних кордонів країни.

     Хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх, хто віддав своє життя за мир і спокій в Україні.

    Урочистості та значущості додавали події й патріотичні пісні, хореографічні постановки, виконані працівниками районного Будинку культури та школярами. 

     А на початку урочистостей та по їх завершенню всі бажаючі переглянули виставку фотографій «Майдан - Революція Гідності». Фотокартки, надані Л.М.Подплетько, відкривали перед липоводолинцями реалії Майдану трирічної давнини, подій на вулицях Грушевського та Інститутській... 

Наталія ШУТЬКО
Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.