Додати до закладок 


«Творімо добро разом»

Опубліковано 8 12 2016

 

     - так називалася зустріч, проведена 1 грудня в Липоводолинському центрі зайнятості за участю роботодавців та осіб з інвалідністю з числа безробітних. Були присутні також соціальні партнери-роботодавці: керівники управління соціального захисту населення РДА В.О.Ткаченко і територіального центру обслуговування одиноких та інвалідів В.О.Хекало, відділу «Липоводолинське бюро правової допомоги» Конотопського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Н.В.Пилипенко, представник кадрової служби  центральної районної лікарні В.А.Зайцева.  

     Зустріч відкрив  в.о. директора центру зайнятості В.В.Дужак. Він наголосив, що актуальною проблемою сьогодення є забезпечення гарантій зайнятості осіб з особливими потребами. Для прискорення адаптації до ринку праці та професійної інтеграції в суспільство в центрах зайнятості забезпечено надання профорієнтаційних послуг інвалідам, в тому числі допомога у професійному самовизначенні.

     В обговоренні питання взяли участь як роботодавці, так і безробітні. У підсумку всі погодилися з думкою, що запорукою успішного вирішення питання працевлаштування осіб з обмеженими фізичними можливостями є спільні дії служби зайнятості, роботодавців, а також самих безробітних.

Валентина Литвиненко, 

провідний фахівець з питань зайнятості Липоводолинського центру зайнятості    
Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.