Додати до закладок 


коротко1

Опубліковано 8 12 2016

 

З «великим снігом» зустріли ці вихідні жителі району. Для безперебійного руху транспорту і зручності людей було організовано прочищення доріг. Така робота у селищі виконувалася технікою підприємства «Райавтодор», ТОВ «Мрія», «Заводу Кобзаренка» і ЖКГ «Липоводолинське». Тротуарні доріжки для пішоходів прочищали працівники, задіяні від селищної ради на громадських роботах.

 

На базі райцентрівської  школи відбулося розширене зібрання, на якому обговорено питання розвитку освітньої галузі регіону, процесу оптимізації наявної мережі загальноосвітніх шкіл та перспективи створення на базі Липоводолинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів опорного закладу. В ньому взяли участь заступник голови обласної державної адміністрації Микола  Подопригора, директор Департаменту освіти і науки ОДА Олена Попова, керівники райдержадміністрації, відділу освіти, директор і педагоги навчального закладу.

 

В Синівці відбулися громадські слухання щодо децентралізації, в яких взяли участь представники Подільківської, Підставської, Капустинської, Колядинецької і місцевої сільських рад. На зібранні були присутні також директор Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Олександр Сітак та координатор Офісу реформ у Сумському регіональному відділенні Асоціації міст України Ніна Мельник, які надали консультації і роз’яснення про переваги створення об’єднаних територіальних громад.

 

Липоводолинська селищна рада оголосила про початок розгляду та внесення пропозицій громадськості до генерального плану населеного пункту смт Липова Долина, що триватиме протягом місяця до 25 грудня цього року.  Матеріали  цього проекту розміщені на офіційному сайті та в приміщенні селищної ради. Протягом останніх більш як 25-и років зміни до генерального плану селища  жодного разу не вносилися. Поки що пропозицій  від липоводолинців не надходило.

 

Погодні умови цьогорічної осені не радували сільгоспвиробників, які вирощували кукурудзу. На сьогодні в полі залишаються незібраними більше 2,5 тис. гектарів цієї культури. Все пояснюється високою вологістю зерна, яке не встигали сушити, хоч у районі  є потужні сушильні комплекси, що на них  у попередні роки  і свій урожай вчасно досушували, і допомагали сусідам.

 

Нарешті з водою і жителі вулиці 8 Березня, що у Липовій Долині. Ця вулиця - одна з останніх у селищі, яку під’єднано до центрального водогону. Роботи по водозабезпеченню проводилися за умови співфінансування членів кооперативу «Липівка» та селищної ради.

 

Наприкінці листопада створена прийомна сім’я на території селищної ради, до якої взято на виховання прийомних дітей. Таким чином у районі протягом року створено вже дві такі родини.

 

До Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом спеціалісти служби у справах дітей, відділу освіти, молоді і спорту РДА, районного центру соціальних служб у справах сім’ї, дітей та молоді, районної організації товариства «Червоний Хрест» провели лекції щодо попередження СНІДу, насильства у сім’ї, торгівлі людьми для учнів ДПТНЗ «Синівський ПАЛ». 
Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.