Додати до закладок 


Вітали військових і працівників місцевого самоврядування

Опубліковано 15 12 2016

 

     Урочистий захід з нагоди двох державних свят - Дня Збройних сил України і Дня місцевого самоврядування відбувся 5 грудня в приміщенні районного Будинку культури. Вітання від керівництва району приймали представники українського війська - це учасники АТО, воїни-інтернаціоналісти і всі, причетні до підвищення боєздатності Збройних сил України, а також працівники органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад. Наголосивши на особливій ролі представників цих професій в суспільстві, з професійним святом їх привітали заступник голови райдержадміністрації В.М.Грицай, голова районної ради В.О.Литвиненко, т.в.о. районного військового комісара В.В.Лаврик.  Кращі липоводолинці були удостоєні відзнак за виявлені особливі  досягнення. Їхні прізвища звучали зі сцени, а присутні в залі представники трудових колективів оплесками висловлювали свою повагу до цих людей. Отримувати відзнаки виходили не всі з названих, тож вручатимуться вони «адресатам» і за місцем проживання чи рідним.  Подяку районної ради мають учасник бойових дій в зоні АТО Сергій Горкуша, про героїчний вчинок якого розповідалося у теленовинах і якому вручено відомчу відзнаку,  Володимир Мангір, який нині перебуває у збройних силах на контрактній службі, головний спеціаліст районного військкомату Альона Омельченко. За сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток територіальних громад Подяки отримали селищний голова С.М.Нищета, голова Панасівської сільської ради М.В.Омельченко, Московської - І.П.Хекало, Беївської - О.І.Плутенко і директор ПП «Сидоров», депутат районної ради Є.Ю.Сидоров. Подяками районної держадміністрації відзначено учасників бойових дій в зоні АТО Олександра Гуру, Сергія Яковенка, воїна-інтернаціоналіста Анатолія Афанащенка, Грамотою - голову Яганівської сільської ради М.В.Ізюменка. Долучилася до привітань і завідуюча сектором культури райдержадміністрації Л.М.Дикань. Вона подякувала присутнім у залі керівникам територіальних громад за підтримку закладів культури і вручила Подяки сектору культури РДА В.О.Литвиненку, І.П.Хекалу і голові Капустинської сільської ради В.І.Шульзі. 

     Урочистості продовжилися святковим концертом, який підготували творчі колективи районного Будинку культури, дитячої школи мистецтв, дошкільного навчального закладу «Берізка». 

*   *   *

     Цього ж дня у пообідню пору у рідному селі Синівка приймав вітання місцевий герой, учасник бойових дій в зоні АТО І.М.Козюра. В актовій залі професійного аграрного ліцею, де Ігор Миколайович працює викладачем, зібралися його колеги, учні, односельчани. Зворушливо звучали слова ведучих урочистої програми про мужність і героїзм українських військових, котрі мають мирні професії, проте в небезпечний період захищають свою землю зі зброєю в руках. Таким є і молодий вчитель фізкультури ДПТНЗ «Синівський ПАЛ». На сьогодні він гордість Синівки, Липоводолинського району і Сумщини, адже за особливу стійкість і героїзм удостоєний почесної нагороди - ордена «За мужність» (III ст.). Такої відзнаки з нагоди професійного свята військових  удостоєний ще один військовослужбовець-сумчанин - на жаль, посмертно…

     З почесною нагородою вітали бійця-героя т.в.о. районного військового комісара  В.В.Лаврик, директор училища Є.В.Хоменко, голова Синівської сільської ради О.І.Тихоненко, колеги та його учні. Присутній на заході голова районної ради В.О.Литвиненко вручив герою Подяку районної ради - відзнаку його мужності, активної громадянської позиції і великого патріотизму. Аудиторія «засипала» Ігоря Миколайовича оплесками і живими квітами, що символізувало щиру повагу і вдячність відважному воїну, вірному синові свого народу. Розповідь про орденоносця читайте в наступному номері газети. 

Тетяна Супрун
Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.