Додати до закладок 


Побажаймо на Новий Рік миру всім нам

Опубліковано 22 12 2016

 

     Якось зовсім  непомітно підкрався 2017-й. І ось ми знову, як і кожного року, згадуємо рік минулий і загадуємо бажання на майбутній.

     Яким же він був, 2016-й? Для світу – нестабільним, переповненим брязканням зброї, численними терактами. Грудень вразив тим, що відбувається в Сирії. Алеппо, двомільйонний мегаполіс, діловий і культурний центр, місто древніх історичних пам’яток (яким воно було до початку громадянської війни), перетворилося на жахливі руїни, наповнилося морем убитих і поранених. Цього неможливо було кілька років тому уявити, втім, як і бачити десятки загиблих на набережній Ніцци, в центрі Парижа, Брюсселя, Стамбула… Світ радикалізувався, став менш безпечним, і це наше сьогодення.

     Україну знову «штормило» цілий рік. Вісті зі сходу країни не вселяють оптимізму. Ситуація на фронті загострюється, останніми днями на Світлодарській дузі наші збройні сили понесли значні втрати.  Люди в прямому сенсі слова виживають на мізерні зарплати і пенсії. При цьому «верхівка» продовжує розкошувати, про що засвідчили декларації високопосадовців. Політичні партії все голосніше говорять про необхідність нових виборів до Верховної Ради. Але чи дасть це позитивний ефект, чи зміниться країна з приходом нових політичних лідерів… Згадаймо, з яким піднесенням ми зустрічали звістку про звільнення з полону Надії Савченко, і як швидко вона стала, мабуть, «головним розчаруванням» року.

     В нашому районі було безліч гарних подій, але було багато й негативу. Відсутність порозуміння між законодавчою і виконавчою гілками влади, протистояння керівництва  райдержадміністрації  і аграріїв району. Все це відображалося  на життєдіяльності Липоводолинщини, нелегко було й нашому виданню. Яких тільки звинувачень не висувалося газеті протягом року: в необ’єктивності, небажанні оприлюднювати ті чи інші матеріали… Але хочу сказати, що «Наш край» ніколи не опускався до рівня «жовтої» преси, публікуючи «смажені», неперевірені факти лише задля рейтингу чи чиїхось вимог. Ми завжди намагаємося висвітлювати життя району, писати в першу чергу про позитив (адже негативу  і так у житті кожного вистачає), не роздмухувати чвари.

     Тому давайте забудемо про все погане в році, що минає, адже доброго і гарного все одно було більше, та загадаємо на наступний рік бажання про мир у світі, про стабільність в Україні, про розвиток і процвітання на  липоводолинській землі, про щастя і добробут у наших родинах. Впевнена, що Дід Мороз нас обов’язково почує. До зустрічей у 2017 році!

Юлія Міщенко
Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.