Додати до закладок 


Допомога воїнам від жителів Яганівської сільради і Русанівки

Опубліковано 18 01 2017

Представники Яганівської громади при відправці вантажу

 

     Майже вслід за рейсом, проведеним напередодні новорічних свят, тими ж самими дорогами Донеччини знову проїхав волонтерський екіпаж під керівництвом водія І.М.Титаренка. Цього разу салон автомашини був завантажений теплими речами й продуктами, які замовляли бійці при попередній зустрічі. Організатори, враховуючи зимові холоди, вирішили оперативно відвезти землякам та їхнім побратимам по службі допомогу липоводолинців. Повернувся у свою частину і відпускник-контрактник А.Курсай, який попутно приїхав додому, в Русанівку, минулим рейсом. 

     Русанівці зібрали для своїх односельчан Д.Синька, А.Курсая та їхніх товаришів по службі теплі речі, продукти. На прохання водія-волонтера І.М.Титаренка відгукнулися сільський голова Яганівської сільської ради М.В.Ізюменко та жителі Яганівки і Грабщини. У святкові новорічні дні вони швидко зібрали велику кількість домашніх продуктів. «Люди від душі несли військовим м’ясні домашні консерви, сало, різну консервацію, картоплю і овочі. Особливо велику допомогу надали наші продавчині. Це Лідія Петрівна Шолудько і Надія Григорівна Шолудько з Грабщини, Ніна Федорівна Скирта з Яганівки», - пояснив М.В.Ізюменко. Пальне для поїздки надали ТОВ «Поділля - інвест» (директор І.В.Марченко) і СФГ «Обрій» (керівник Ю.І.Литвиненко).

     Від себе хочу звернутися до батьків, рідних та знайомих бійців із зони АТО. Повідомляйте мене про потреби своїх рідних і ми по можливості будемо враховувати їх при комплектуванні чергової поїздки. На сьогодні всі такі побажання виконуються завдяки допомозі місцевих спонсорів та всіх небайдужих жителів району.  

Тетяна Пось, 

волонтер
Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.