Додати до закладок 


Щоб бути здоровими і загартованими

Опубліковано 25 01 2017

 

     Цьогорічне свято Водохреще надовго залишиться в пам’яті хлопчиків і дівчаток, котрі відвідують секцію вільної боротьби, що віднедавна діє у приміщенні Липоводолинської ДЮСШ. Десять юних борців, озброївшись гумовими тапочки, рушниками та іншими необхідними речами, разом зі своїм тренером Едуардом Тарасенком та батьками вирушили в місто Ромни. Саме тут, біля центральної ялинки, проходив збір місцевих спортсменів, які шостий рік поспіль відзначають Водохреще пірнанням у крижану воду. Вперше долучилися до них і липоводолинці, найменшими серед яких є шестирічні борці. 

    Понад півтори сотні хлопців і дівчат різного віку зібрала одна мета - занурилися у крижану воду, «щоб бути здоровими і загартованими», як вони говорили.Не дивлячись на 10-ти градусний мороз, панувала біля водойми тепла і дружня атмосфера. За допомогою водолазів один за іншим пірнала галаслива дітвора, демонструючи неабияку силу духу.

    Не відставали від них і дорослі – вони також пройшли загартування хрещенською водою. Далі на усіх чекали пиріжки, гарячий запашний чай та солодощі. А море незабутніх емоцій від пережитого протягом дня ще довго буде в розповідях та спогадах юних спортсменів. А у їх планах – повторити йорданське загартування й наступного року.

     Захід відбувся за підтримки Максима Сіренка та Анатолія Кобзаренка, за що благодійникам щиро дякують його організатори та учасники.




Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.