Додати до закладок 


Україна, її соборність і єдність

Опубліковано 1 02 2017

 

     З нагоди Дня Соборності України урочистості відбулись у багатьох  населених пунктах району. 

    В Лучанському СБК година спілкування «Слово тобі, Україно!» об’єднала школярів і учасників АТО - Валерія Храпаля та Ігоря Левіта. Діти  із задоволенням відповідали на запитання історичної вікторини. Не залишилися осторонь і учасники бойових дій, які доповнювали їх розповідями із власного досвіду. 

     Бібліотекарі дитячої та шкільної книгозбірень райцентру спільно провели історичний екскурс «Овіяні духом єднання» для п’ятикласників місцевої  школи. П’ятикласники виступили з літературною композицією про нашу державу, її історію та символи України.

     У Русанівці працівники сільського Будинку культури та місцевої бібліотеки організували годину історичної пам’яті «Де згода – там і перемога». Прозвучали тематичні пісні про Україну у виконанні дуету «Зорепад» та учасників гуртка сольного співу, патріотична поезія, яку читали учасники гуртка художнього читання. У Семенівській ЗОШ І-ІІІ ступенів тематичний захід «Подія, що пережила час» був проведений із використанням новенького мультимедійного обладнання, придбаного за кошти сільської ради. 
Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.