Додати до закладок 


Сумна статистика зайнятості

Опубліковано 8 02 2017

 

     Поки київські експерти сперечаються, як вплине збільшена вдвічі мінімальна зарплата на рівень безробіття, на місцях життя встановлює свої істини. Редакція поцікавилася ситуацією в районному центрі зайнятості і ось що виявилося. В січні 2016 року на облік  взято 166 безробітних жителів Липоводолинщини.  У січні минулого року їх було зареєстровано 96.  Різниця разюча і її важко пояснити причинами, не пов’язаними з фінансовими можливостями роботодавців, які змушені скорочувати робочі місця. 

     Серед людей,  котрі втратили роботу, найбільше жителів Колядинця, Семенівки, Сухої Груні й Липової Долини.  До речі, є серед них і 5 колишніх підприємців, що припинили свій малий бізнес.

     Отже, роботи в районному центрі зайнятості додалося. Щодня тут проводяться семінари для безробітних, на яких працівники центру розповідають про можливості пошуку роботи, зокрема, про тимчасові громадські роботи, вчать людей готувати резюме для роботодавців,  інформують про законодавство щодо зайнятості населення та з інших важливих питань. До речі, Липоводолинська селищна, Підставська і Русанівська сільські ради вже уклали з центром зайнятості угоди на громадські роботи для 11 чоловік.
Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.