Додати до закладок 


Поліція вилучила близько півкілограма канабісу

Опубліковано 15 02 2017

 

     В поле зору працівників місцевої поліції потрапив чоловік, що, за оперативною інформацією, зберігає канабіс. Правоохоронці відвідали жителя району із санкціонованим обшуком. Отримана інформація підтвердилась відразу. На горищі господарського будинку поліцейські знайшли ретельно захований мішок, всередині якого знаходилась конопля, три саморобні пристрої для куріння та пачка з-під цигарок із вже готовим до вживання зіллям. Загальна вага канабісу становила близько півкілограма, за цінами чорного ринку на суму близько 11 тис. грн.

     Як пояснив правопорушник, він захопився канабісом віднедавна.  Коноплю знайшов неподалік на узбіччі від свого господарства. Працівників поліції запевняв, що продавати канабіс наміру не мав, а курив періодично.

    «Наразі всі речові докази направлено на експертне дослідження, стосовно чоловіка розпочате кримінальне провадження, за ознаками  злочину, передбаченого частиною 1 статті 309 Кримінального кодексу України, - зазначає начальник Липоводолинського відділення поліції Андрій Перелазний. - За зберігання наркотиків без мети збуту йому загрожує покарання у вигляді обмеження волі до трьох років або позбавлення волі на той же строк».
Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.