Додати до закладок 


Об’єднані словом Шевченка

Опубліковано 15 02 2017

Н.В.Шеденко, І.В.Удовиченко, Зореслава Шеденко

 

     4 лютого в Сумській СШ № 9 відбувся фінальний етап VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

     На загальнонаціональний етап конкурсу з’їхалося 35 переможців обласного етапу: 20 учнів 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, 3 учні професійно-технічних навчальних закладів та 12 студентів вищих навчальних закладів І- ІV рівнів акредитації.

   Захід розпочався святковою програмою, на якій усіх фіналістів вітали концертними номерами учні школи та вихованці вокального й хореографічного гуртків. Учасникам фінального етапу вручено дипломи переможців ІІІ етапу і призи. Також грамоти Департаменту освіти і науки Сумської обл­держадміністрації та подарунки отримали педагоги, які підготували переможців.

     Цього року однією з фіналісток від Липоводолинського району стала учениця 10 класу Берестівської ЗОШ І – ІІІ ступенів Зореслава Шеденко, яка разом із вчителем української мови та літератури Н.В.Шеденко із рук проректора Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти І.В.Удовиченко отримала диплом, грамоту та цінні подарунки.

     Кожен учасник фінального етапу, виконуючи творчу роботу, слово за словом вплітав у вінок Кобзареві свої думки про невмирущість Шевченкової спадщини, висловлював надію на мирне щасливе майбуття.

Катерина Сенченко, 

заступник директора з навчально-виховної роботи Берестівської ЗОШ І – ІІІ ст. 
Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.