Додати до закладок 


Беєве отримало номінацію «Сільського ревізора»

Опубліковано 23 02 2017

Беївський сільський голова О.І.Плутенко отримує нагороду

 

     «Сільський ревізор» - це соціальний проект про українське село. Його головна мета - на національному рівні підняти проблему інфраструктури українського села, показати, що воно може бути комфортним місцем для життя, що у села є перспективи. Команда фахівців на кілька днів поселяється у обраному населеному пункті, спілкується з його жителями, проводить за певними критеріями ревізію та виставляє оцінки за п’ятибальною шкалою. За результатами голосування читачів на сайті обирається «Село року».

      Протягом 2016-го відбулося 10 сільських ревізій в Полтавській, Черкаській, Чернігівській, Тернопільській, Сумській, Хмельницькій, Київській та Одеській областях. Приємно, що учасником цього проекту в минулому році стало й село Беєве нашого району. 

     Днями стало відомо, якому селу присвоїли звання «Село Року 2016» за підсумками голосування у рамках проекту «Сільський ревізор». За головну нагороду боролися 10 сіл України. Голосування тривало з 1 по 16 лютого на сайті проекту. Статус переможця і головний приз у 100 тисяч гривень отримало с. Денихівка (Київська область). Церемонія нагородження проходила 17 лютого у  Києві під час виставки «Зернові технології 2017».

     Окрім основного переможця та володаря головного призу, кожне село - учасник минулорічного проекту отримало ексклюзивні статуетки та унікальне звання. Село Беєве отримало звання «Комфортне село року» та 10 тисяч гривень на розвиток своєї інфраструктури. 
Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.