Додати до закладок 


Герої не вмирають

Опубліковано 23 02 2017

 

     Саме цими днями Україна вкотре оплакує Героїв, загиблих на Майдані.  20 лютого пам’ять про Героїв Небесної Сотні вшановували і в районному центрі. 

     Керівники й представники райцентрівських установ та організацій, очільники району зібралися біля пам’ятного знаку «Вшанування учасників майдану та антитерористичної операції на сході  країни», до якого поклали квіти. 

     Далі всі були запрошені до районного Будинку культури, де відбулася година пам’яті «Небесна Сотня. Зима, що нас змінила». У залі панувала атмосфера глибокої скорботи й суму за захисниками країни, обличчя та прізвища яких спливали на мультимедійному екрані. Продемонстрований відеофільм нагадав про жахливі події у самому серці столиці, їх жертв. Вокальні та хореографічні композиції вкотре підкреслили трагізм та значущість подій трирічної давнини. Особливо зворушила присутніх театральна постановка у виконанні Владислава Ришка та Всеволода Невідомого «На місячній доріжці», де зустрілися «одна – душа солдата, загиблого в бою, а інша – немовляти, народжена в Раю».

    Пам’ять Героїв, котрі віддали своє життя за Україну, вшанували хвилиною мовчання.  
Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.