Додати до закладок 


Володимир Гройсман ознайомився з технікою «Заводу Кобзаренка»

Опубліковано 23 02 2017

 

     15 - 17 лютого в Києві відбулася виставка «Agro Animal Show 2017. Зернові технології 2017. Фрукти. Овочі. Логістика 2017», в якій було представлено 12 одиниць техніки, що виготовляє ТОВ «Завод Кобзаренка».  

     На виставці побував Прем’єр-Міністр України Володимир Гройсман. Він оглянув павільйони із представленою сільськогосподарською технікою та поспілкувався із виробниками. Глава Уряду  з цікавістю ознайомився з продукцією  «Заводу Кобзаренка».

     - Прем’єр був у захопленні від нашої техніки  та від того, що вона продається у всьому світі, - розповідає директор заводу, депутат Липоводолинської районної ради  Анатолій Кобзаренко. – З особливим інтересом Володимир Гройсман знайомився з енергозберігаючими технологіями, впроваджуваними на нашому виробництві та механізмами для заготівлі щепи, піролізними котлами для альтернативних видів палива, які ми виробляємо.  Я розповів Главі Уряду про їх високу ефективність і одночасно зауважив, що влада на місцях не хоче впроваджувати енергоефективні технології для обігріву закладів соціальної сфери. Зокрема, у нас, на Липоводолинщині, райдерж­адміністрація не впроваджує заходи для застосування такого обладнання в жодному закладі, при цьому використовуються  в декілька разів дорожчі газ і дрова, витрачаються на це мільйони  бюджетних коштів у той час, як ми довели, що їх можна використовувати в декілька разів менше. Володимир Гройсман пообіцяв, що під час візиту на Сумщину обов’язково відвідає наше підприємство. А ще ми запросили Міністра аграрної політики та продовольства Тараса Кутового, який також відвідав нашу експозицію, на міжнародну агровиставку  SIMA в Парижі 26 лютого-2 березня 2017 року, де «Завод Кобзаренка» вперше братиме участь і буде єдиним представником,  що експонуватиме продукцію під українськими прапорами.
Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.