Додати до закладок 


Вас відвідає дільничний

Опубліковано 3 04 2012

    З метою наближення до населення та налагодження з ним належної взаємодії, покращення думки громадян про діяльність міліції, підвищення обізнаності про стан оперативної обстановки на території обслуговування, реалізації пріоритетних напрямків діяльності міліції, спрямованих на забезпечення безпеки людей, захист прав і свобод особистості, в період з 27 березня по 20 травня нинішнього року силами дільничних інспекторів міліції із залученням громадських помічників ДІМ проводяться заходи, пов`язані з відвідуванням помешкань громадян. Насамперед - за місцем проживання одиноких осіб похилого віку, неблагополучних сімей.

    Під час подвірних і поквартирних обходів громадянам вручаються візитівки дільничних та пам`ятки про те, як не стати жертвою злочинних посягань. Також ДІМ проводять бесіди в трудових колективах і виробничих підрозділах та звітують про свою роботу щодо забезпечення правопорядку на територіях, що ними обслуговуються.

    Ця робота ведеться під особистим контролем Міністра ВС України. Тому будемо вдячні за будь-які пропозиції щодо участі у вирішенні проблем.

Іван ЯКОВЕНКО,

заступник начальника - начальник міліції громадської безпеки РВ УМВС
Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.