Додати до закладок 


"А що ти зробив для Євро-2012"?

Опубліковано 18 04 2012

Україні випав унікальний шанс - у червні вона прийматиме чемпіонат Європи з футболу 2012 року. За ініціативи Сумської обласної служби зайнятості розпочинається акція "А що ти зробив для Євро-2012 у своєму селі, селищі, місті?"

Триватиме вона з 1 квітня по 30 червня на виконання заходів Галузевої цільової програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату в рамках програми "Знайдемо роботу разом" з метою заохочення роботодавців та незайнятих громадян до участі у громадських роботах за підтримки Сумської обласної організації роботодавців та інших, і ряду благодійних фондів.

Закликаємо усіх жителів району докласти зусиль, аби зробити наші населені пункти, Меморіальні комплекси і пам`ятні знаки загиблим воїнам, вулиці і провулки, кожне особисте обійстя чистими та привабливими. Визначальним має бути лозунг "Живеш на території - дбай про рідний край".

Оргкомітетом розроблено положення про акцію, порядок її проведення на регіональному рівні, критерії визначення переможців та їх заохочення. Для кожного підприємства, установи, організації, як учасника в громадських роботах, доведено інформацію про документальне оформ-лення участі в акції. А кожному мешканцю Липоводолинщини, від школяра до літньої людини, говоримо - важлива ініціатива кожного з вас і бажання зробити довкілля чистим.

 

Віктор ДУЖАК,

в.о.директора районного центру

зайнятості
Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.