Додати до закладок 


На вулицях Миру та Некрасова у Липовій Долині вже до кінця року будуть відремонтовані дороги

Опубліковано 24 04 2012

Про це йшла мова на сходці жителів цих двох вулиць за участю голови райдержадміністрації І.Г.Мануші, директора ТОВ "Мрія" І.М.Чайки, селищного голови С.М.Нищети, в.о. начальника підприємства Райавтодор О.М.Ткаченка.

Після вітань громаді з нагоди світлого християнського свята (зустріч відбулася в суботу, у переддень Великодня) І.Г.Мануша пояснив, що за підтримки губернатора Сумщини Ю.П. Чмиря в області успішно реалізовується кілька програм, направлених на дієве покращення добробуту людей у різних напрямках. У т.ч. і по розбудові інфраструктури, на яку виділяються цільові фінансові надходження. Ініціатором ремонту цих проблемних доріг виступив І.М.Чайка, а РДА сприятиме успішному вирішенню питання.

Ремонт потрібний, бо сьогодні покриття дороги "розбите", ями майже на кожному метрі, - висловлювалися люди. А заодно попросили селищного голову ще й освітлення відновити, адже вже й не пам'ятають, коли востаннє на їхніх вулицях пізнім вечором чи вночі горіла хоча б одна лампочка. Після обговорення окремих деталей разом зі своїм депутатом селищної ради А.З.Легушею жителі цих вулиць вирішили писати відповідне звернення до Ю.П.Чмиря з проханням про виділення коштів на ремонт дороги. І.М.Чайка також пообіцяв сприяти ремонтним роботам. Зокрема, фінансами на ремонт частини дороги, технікою, пальним та робочою силою на випилювання дерев попід дворами. "Почнемо і зробимо, все буде гаразд", - запевнив присутніх на сходці Іван Миколайович.

Селищний голова попросив людей згуртуватися, як це вони зробили зовсім недавно при проведенні вуличного водогону, і подбати про благоустрій на їхніх вулицях - поприбирати, замість спиляних дерев посадити молоденькі. І тоді вони матимуть усі шанси перемогти у конкурсі, оголошеному селищною радою, як зразкова вулиця, а відтак і отримати непогане заохочення - премію у сумі 5 тисяч гривень та використати ці кошти на вуличне освітлення.

Тетяна Супрун
Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.