Додати до закладок 


8 кращих учнів району вшанували в області

Опубліковано 24 04 2012

делегація району з відзнаками за успіхи у навчанні.

19 квітня в актовій залі Сумського державного університету відбулося урочисте вшанування учнів - переможців та призерів ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Їх привітав губернатор Сумщини Юрій Чмирь. "Своїми досягненнями наша молодь довела, що освіта Сумщини знаходиться на високому рівні", - підкреслив голова облдержадміністрації. Він зазначив, що обласна влада працює над тим, аби створити рівні умови для здобуття якісної освіти як у великих містах, так і у віддалених селах, виявити талановиту молодь.

Липоводолинську делегацію у складі призерів олімпіад, начальника відділу освіти райдержадміністрації С.О.Тимошенко, методиста відділу освіти Р.В.Козюри очолив голова райдержадміністрації І.Г.Мануша

Дипломи та нагороди від Сумської обласної державної адміністрації отримали 562 найкращі учні, які розвивають свій потенціал в освіті, спорті, громадському і творчому житті. Серед них і учні з нашого району - призери III етапу олімпіад: Сергій Мельник (2 місце з трудового навчання), Богдан Ткачук і Роман Решетник (3 місце з трудового навчання), Софія Демченко (2 місце з фізики), Вікторія Самілик (3 місце з біології) з Липоводолинської спеціалізованої школи I-III ст., Анастасія Горбенко (3-і місця з географії і біології) з Яснопільщанського НВК, Аліна Міняйло (3-і місця з фізики та математики) з Беївської ЗОШ I-III ст., Роман Бондар (3 місце з трудового навчання) з Берестівської ЗОШ I-III ст. Липоводолинській учнівській еліті Дипломи 2 і 3 ступеня і подарунки вручав заступник начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Ю.І.Харламов. Після вручення відзнак присутні подивилися концертну програму, підготовлену обдарованою учнівською молоддю.

Як зазначила С.О.Тимошенко, цьогоріч район за кількістю призерів знаходиться у "золотій середині" в області - у загальному підсумку учні здобули 10 призових місць, а у попередні роки їх було 3-4. Вперше за історію участі в цьому етапі олімпіад два представники - Аліна Міняйло і Анастасія Горбенко посіли по двоє призових місць. Причому Аліна на минулорічній олімпіаді з математики була першою в області, а Сергій Мельник брав участь у IV етапі, де посів 5 місце. За словами Світлани Олександрівни, це свідчить про те, що в районі є обдаровані діти, а фаховий рівень педагогів дозволяє "доводити" їх до перемоги на III етапі олімпіад, бути кращими в області. Тож учителі мають виявляти ці інтелектуальні "перлини" у своїх школах, розвивати їхні здібності. І спільно ставити за мету досягати високих вершин, гідних цього учня. "Ми показали непоганий результат, проте старатимемося "дорости" до рівня Кролевецького, Білопільського районів. Це також сільські райони, проте призерів олімпіад вони мають у рази більше", - сказала керівник відділу освіти. І подякувала директорам та педагогічним колективам шкіл, де навчаються учні-переможці. Особливо - Беївської ЗОШ I-III ст. та Яснопільщанського НВК, представники яких привезли у район по двоє призових місць.

Тетяна Супрун
Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.