Додати до закладок 


З Днем Перемоги!

Опубліковано 9 05 2012

Кожна війна завжди починається несподівано і раптово, хоча через десятиліття для істориків вона буде цілком очевидною закономірністю. У 1941 році почалася одна з найстрашніших, наймасштабніших воєн в історії світу - Велика Вітчизняна війна. І без величезних жертв зупинити німецько-фашистських окупантів виявилося неможливо.

Війна, яка тривала протягом 1941-1945 років, забрала життя мільйонів людей. Напевно, не існує жодної родини, по якій би не пройшлася ця жорстока війна, в кожному будинку свято шанується пам'ять про загиблих або зниклих без вести в ті роки. Але ціною героїчних зусиль і небувалої мужності радянський народ здобув перемогу над коричневою чумою, звільнивши світ від нацизму.

9 Травня - це особливе свято. У ньому поєднується радість, грім артилерійських залпів, які повідали світу про закінчення війни. У той же час в ньому поєдналися світла печаль і радість торжества. День Перемоги назавжди залишиться в наших душах, і буде служити нагадуванням про те, що довелося пережити нашим рідним і близьким у ті суворі роки. Ми завжди будемо берегти пам'ять про тих, хто сміливо йшов назустріч смерті заради порятунку рідної землі, про тих, хто працював в тилу і всіма силами наближав Велику Перемогу, про тих, хто піднімав з руїн державу в повоєнний час.

Шановні ветерани! В цей день всі найтепліші слова адресуються вам - всім тим, хто зумів винести на своїх плечах всі тяготи воєнного часу, хто вистояв і не здався. Ви - покоління Переможців. Нам є з кого брати приклад і ким захоплюватися, адже саме завдяки вам ми сьогодні живемо. Ми бажаємо всім ветеранам здоров'я, миру і добра, турботи та уваги рідних і близьких і гідного життя. Низький вам уклін за самовідданість, силу духу, героїзм і величезну любов до Батьківщини. Залишайтеся ще довго з нами.

З Днем Великої Перемоги!

 
Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.