Додати до закладок 


Ліцеїстка із Синівки Аліна Лимоня стала переможцем Міжнародного конкурсу імені Петра Яцика і стипендіатом Президента України

Опубліковано 22 05 2012

О.М.Подоляк і Аліна Лимоня в столиці
Image 359
Image 359

15 травня в Національному театрі драми ім. І.Франка в Києві зібралися юні таланти України зі своїми вчителями-наставниками, батьками. Уже в дванадцяте театр приймав гос-тей з приводу вшанування переможців і призерів IV етапу Міжнародного конкурсу з ук-раїнської мови ім. Петра Яцика. Свято за традицією розпочалося із державного Гімну і внесення Прапора України. Першого для благословення цієї церемонії запросили Митрополита Філарета. Зі словами вітання від Президента України Віктора Януковича виступила його радник Анна Герман. Президент Ліги українських меценатів Володимир Загорій вітав переможців цього конкурсу. Їх в Україні небагато - усього 14; 9 учнів шкіл 3-11 класів, 4 - студенти вузів, 1 - представник закладів професійно-тех-нічної освіти України. Відрадно, що цим переможцем із закладів ПТО є учениця ДПТНЗ "Синівський професійний аграрний ліцей" Аліна Лимоня, яка продовжила список переможців такого рівня саме з нашого закладу. Це вже вдруге Синівський ліцей має перемогу в IV етапі цього конкурсу - у 2008 році її здобула Маргарита Кононенко. Викладачем у цих учнів є Олександра Миколаївна Подоляк. Усіх переможців нагороджено дипломами, які засвідчують про те, що протягом 2012-2013 навчального року ці 14 юних талантів отримуватимуть стипендію Президента України, де б вони не навчалися чи працювали в подальшому. Також переможці і їх учителі нагороджені цінними подарунками, подяками, грамотами.

Переможців конкурсу також вітали астрофізик, академік Академії педагогічних наук Ярослав Яцків, письменник Юрій Щербак, публіцист Михайло Слабошпицький, який зачитав привітання від Світового конгресу українців, голова "Просвіти" України Павло Мовчан та інші видатні діячі.

Роман Козюра,

майстер виробничого навчання ДПТНЗ "Синівський професійний аграрний ліцей"
Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.