Додати до закладок 


Медики! Зі Святом!

Опубліковано 17 06 2012

У цей день відзначають своє професійне свято люди в білих халатах. День медичного працівника відзначають достатньо давно - з 1980 року. Правда от міжнародним цей день не назвеш - у різних країнах день медика відзначається в різний час і по-різному. Наприклад, є «Всесвітній день охорони психічного здоров'я ». Що ж, таке свято нікому не завадить.

Як же відзначають День медичного працівника самі медики? Дуже часто - якраз на своєму робочому місці, адже вихідні дні в медицині далеко не завжди збігаються з вихідними за календарем.

День медичного працівника - це свято не тільки лікарів, але і медсестер, фельдшерів, молодшого медичного персоналу. У деяких країнах Європи в це свято лікарі масово виїжджають на природу, на пікніки. Дуже принадна перспектива і для наших лікарів - в якості святкового транспорту підійде карета швидкої допомоги. Дуже непогано проїхати в такому кортежі по місту, особливо не в якості пацієнта, а як винуватця торжества.

Що ж побажати лікарям на їхнє професійне свято? Звичайно, здоров'я! Здоров'я їм і нам - їхнім пацієнтам. Нехай буде менше курйозних випадків, буркотливих пацієнтів, несприятливих фіналів! Нехай робота ніколи не набридає, не розчаровує! І нехай хоча б цей день пройде для вас спокійно. Зі святом Вас, Люди в білих халатах!

 
Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.