Додати до закладок 


Компенсаційні виплати продовжуються

Опубліковано 19 06 2012

У спокійній обстановці, без черг і клопоту громадяни одержують у відділеннях Ощадбанку належні їм компенсаційні кошти за втрачені заощадження колишнього Сбербанку СРСР на виконання соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича. Продовжується ця робота і в районі. Вона перебуває на постійному контролі влади. Зокрема, в черговий раз на апаратній нараді в райдержад-міністрації заслухано звіт в.о.керуючого Липоводолинським відділенням Ощадбанку В.М.Лу-к'яненка. Голова райдержадміністрації І.Г.Мануша поставив завдання перед керівниками сільських громад всіляко сприяти й допомагати жителям населених пунктів з оформленням документів і одержанням компенсаційних виплат у межах своєї компетенції. Керівник району закликав посилити роз'яснювальну роботу серед населення, щоб усі, хто має право, вчасно одержали кошти.

 

А редакція вирішила звернутися до керівника відділення Ощадбанку В.М.Лук'яненка, аби ще раз пояснити людям питання, які необхідно знати під час оформлення документів та одержання компенсаційних виплат.

- Владиславе Миколайовичу, нагадайте ще раз про перший крок для оформлення компенсаційних виплат вкладникам колишнього Сбербанку СРСР.

- З квітня 2012 року почалася актуалізація даних. Ми запрошували пройти її усіх тих громадян, які зареєстровані з 2008 року по 1 січня 2012 року, але у 2008 році не отримали компенсаційні кошти з якихось причин. Саме ці громадяни запрошуються на актуалізацію даних. Нагадаю, що дізнатися про час і адресу установи Ощадбанку, де буде проходити актуалізація даних, вкладник може кількома шляхами:

· зателефонувавши на "гарячу телефонну лінію" за номерами телефонів 0-800-212-000 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів по Україні) або (044)-364-21-21 (за тарифами Укртелекому). Лінія працює з 9.00 до 18.00 без вихідних;

· направивши SMS-повідомлення на короткий номер 8052 (безкоштовно для абонентів Київстар, Beeline™, МТС та life:). У повідомленні слід вказати цифрове значення номера паспорта вкладника (без серії) та дату його народження;

· заповнивши спеціальну форму в розділі "Інформація для вкладників Сбербанку колишнього СРСР" на сайті Ощадбанку www.oschadnybank.com.

- Але через Інтернет, СМС-повідомлення, телефон, можна лише дізнатися дату свого приходу. Актуалізацію треба обов`язково пройти в банку.

- Так, безпосередньо в банку потрібно пройти процедуру актуалізації, бо це операція по звірці даних вкладника. Прийти повинен або сам вкладник, або уповноважена особа.

- Пройшовши процедуру актуалізації вкладник банку отримає інформацію про те, коли і яким способом він може отримати свою тисячу.

- Він отримає інформацію, коли і куди йому приходити, щоб він знав, що йому визначений певний час і він без черги підходить до визначеного операційно-касового працівника, який працює виключно з вкладниками. Вкладник має при собі вже тільки паспорт і книжку. Операційно-касовий працівник видає національну картку, на яку нараховані кошти. Якщо у вкладника немає бажання брати картку з грошима, якщо він хоче живі кошти, ми пропонуємо в цей момент попросити працівника зняти кошти за допомогою банківського терміналу.

- А цю картку вкладнику віддають все одно?

- Ми пропонуємо забирати цю картку. Вона діє три роки і якщо потім буде прийнято рішення, що будуть продовжуватися компенсаційні виплати, то на цю картку буде зарахована компенсація і вкладнику не доведеться ще раз йти до банку. Крім того, ця картка є дисконтною і Ощадний банк домовлявся з деякими магазинами, аптеками, з торговельними мережами, щоб людина, яка прийшла з карткою, мала змогу отримати знижку.

- А як бути тим, хто свого часу не встиг зареєструватися? Чи можуть вони це зробити зараз?

- На жаль, ні. Банк нині не проводить реєстрацію. Відпо-відно до постанови Кабінету Міністрів від 23 квітня 2012 року № 346, Ощадбанк відновить процедуру реєстрації з 1 вересня цього року.

- Чи можна прийти за національною карткою іншого дня, а не в призначений вкладнику установою Ощадбанку?

- Можна.

- З 14 червня розпочато виплати на поховання.

- Позавчора у нашому відділенні вже видавали кошти спадкоємцям померлих вкладників колишнього Сбербанку СРСР, що призначені для компенсації на поховання. Сума такої виплати - 500 грн.
Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.