Додати до закладок 


Новини

Опубліковано 19 06 2012

  "Про стан забезпечення педагогічними кадрами освітніх закладів району" і "Про стан розвитку тварин-ницької галузі в сільськогос-подарських підприємствах" - такі питання обговорено на апаратній нараді в районній державній адміністрації з участю сільських і селищного голів. Вів нараду голова РДА І.Г.Мануша.

Батьківський колектив молодшої групи ДНЗ "Берізка" під керівництвом вихова-теля Т.М.Гриньової привели до ладу майданчик на території дитсадка: пофарбували парканчик, відремонтували гойдалку й оздоровчу доріжку, виготовили власними руками нетрадиційне обладнання. В результаті спільної турботи майданчик перетворився на чарівну казку, де малюки весело проводять час на свіжому повітрі.

На нараді в райдержадміністрації із керівниками місцевих територіальних гро-мад району обговорено питання виконання планів соціально-економічного розвитку селищної та сільських рад. Поставлено завдання тримати ці питання під неослабним контролем, щоб виконати все заплановане в найкоротші терміни.

На 2012-2013 навчальний рік у 12 освітніх закладах району передбачаються від однієї до шести вакансій. У переважній більшості - соціальні педагоги і вчителі англійської мови. Їх укомплектовуватимуть сумісни-ками, які приїжджатимуть проводити уроки з інших на-селених пунктів. Найбільше вакансій у Байрацькій ЗОШ I-III ст.

На базі центральної районної бібліотеки ім.Л.Новиченка для працівників централізованої бібліотечної системи проведена методична панорама на тему "Світ бібліотек сьогодні: досвід російських та зарубіжних бібліотек". Після обговорення теоретичних питань відбувся "круглий" стіл. Захід відбувся за участі головного методиста обласної універсальної наукової бібліотеки ім.Н.Крупської Н.В.Фесенко.

Припинено роботу продовольчого магазину ТОВ "Беєве" в Липовій Долині (цей торговельний заклад за "старою пам'яттю" називали "Ветеран"). Після того, як у райцентрі чи не на кожному десятку метрів відкрили магазини, утримувати їх стає важче й важче. Тому окремі перепрофільовуються, інші й взагалі закриваються.

За даними Головного управління статистики в Сумській області, індекс споживчих цін (індекс інфляції) у травні 2012 року до квітня становив на Сумщині 99,5 відсотка, по Україні - 99,7.

Згідно інформації цього ж джерела, обсяг роздрібного товарообороту підприємств (юридичних осіб), які здійснюють діяльність із роздрібної торгівлі та ресторанного господарства у Липоводолинському районі, у першому кварталі 2012 року становив 4,5 млн грн, що на 28,7 відсотка менше обсягу першого кварталу минулого року. В цілому по Сумській області цей показник збільшився на 18,6 відсотка.

Є й нашим місцевим футбольним фанатам де повбо-лівати за результати матчів чемпіонату Євро-2012 - у Липовій Долині два підприємці встановили великі екрани під накриттями, створивши сво-єрідні "фанзони". З початку матчів тут збирається багато людей, переважно чоловічої статі і емоційно підтримують команди-суперниці з різних країн світу. А скільки пива випивається! Воістину, як чуємо з повідомлень ЗМІ з Києва та інших міст, поняття "футбол-пиво" взаємопов`язані і нероздільні.
Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.