Додати до закладок 


Свято всіх, хто молодий душею

Опубліковано 2 07 2012

Урочиста мить привітань: зліва направо С.М.Нищета, І.Ф.Легуша та ведучі заходу В.Бакум і Я.Щипін
Фінальний поєдинок з армрестлінгу: зліва направо Віталій Гавриш і Олексій Костян
Фінальний поєдинок з армрестлінгу: зліва направо Віталій Гавриш і Олексій Костян
«Ми теж колись будемо переможцями!»
«Ми теж колись будемо переможцями!»
Роман Решетник
Роман Решетник
Д.М.Діброва
Д.М.Діброва
Яскраво виступили у святковому концерті Аліна Савчук і Юлія Кравченко - юні співачки
Яскраво виступили у святковому концерті Аліна Савчук і Юлія Кравченко - юні співачки

Воно традиційно запросило жителів районного центру і гостей на берег Хоролу у надве-чірню пору в останню неділю червня. І, як завжди, зійшлися сюди молоді й люди старшого віку цілими сім`ями та з маленькими дітьми. День молоді - улюблене свято, що скликає і студентство, адже саме літні канікули, тому колишні однокласники радо збиралися в гурти та спілкувалися.

Заклично прозвучали позивні урочистої частини і на сцену на запрошення ведучих піднялися перший заступник голови райдержадміністрації І.Ф.Легуша та селищний голова С.М.Нищета. Вони щиро вітали усіх присутніх з днем, який відзначають люди не за віком, а за станом душі, бажали щастя, успіхів і всіляких гараздів. Говорячи про роль підростаючого покоління в житті суспільства, зичили нових звершень на благо нашої держави. А тим молодим людям, хто прославляє рідний край і працює на його благо, вручили подарунки. Була відзначена учениця 11-го класу Липоводолинської спеціалізованої школи, призер третього етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін Софія Демченко; учень дев`ятого класу Роман Решетник за успіхи і зайняте призове місце на обласній олімпіаді з трудового навчання; лікар загальної практики сімейної медицини, який рік працює в цент-ральній районній лікарні Дмитро Миколайович Діброва. Подарунок вручений і батькові для наймолодшого зареєстрованого жителя Липової Долини - Іллі Романовича Харченка.

Для нагороджених і всіх учасників святкування дарували пісні та гумор керівники творчих колективів і солісти РБК, яскраві виступи наймолодших - Ані Гусак та Ані Курило викликали хвилю оплесків, проведені конкурсні змагання на кмітливість і вправність. У зоні для спортивних поєдинків також було людно: грали у волейбол, у шахи, мірялися силою в армрестлінгу. Вболівальники жваво підтримували команди і окремих спортсменів. По закінченню ведучі оголосили: у двобоях з армрестлінгу перше місце у Віталія Гавриша, друге - в Олексія Костяна, третє - Сергія Шевцова; у змаганнях із шахів переміг Юрій Шевченко, на другому місці Володимир Лисенко, на третьому - Сергій Якименко. Найкраще зіграла у волейбол команда "Едельвейс", на другій сходинці - "Мрія", на третій - "Ветеран". Всі переможці отримали грошові винагороди від спонсора змагань - районного осередку Партії регіонів.

Продовжилося свято масовими гуляннями та дискотекою.

 

Ганна ЧАЙКА
Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.