Додати до закладок 


У ФГ "Кривозуб" жнивують яганівсько-андріївські екіпажі

Опубліковано 24 07 2012

Господарюючи на яганівських (нашого) та андріївських (Роменського району) землях, фермерське господарство "Кривозуб" обробляє їх спільним арсеналом техніки. Розподіляють її туди, куди це сьогодні потрібно. І тому, розповідаючи про жнивування в очолюваному ним підрозділі, керуючий яганівським відділком С.П.Малиш весь час називав, яку роботу виконували місцеві жниварі, а яку - їхні сусіди.

Якби не задощило, то яганівці вже б відзвітували про закінчення жнив - при завданні 392 ранні зернові станом на 19 липня обмолочені на 300 га. Те, що залишилося - це зовсім невеличкі площі озимої пшениці, жита та ячменю.

В середньому врожайність ранніх зернових становить 24 ц/га. Краща - озимого жита (28 ц/га) і ячменю - (26 ц/га), а от озима пшениця перезимувала погано, її не пересівали, а лише підживили, тож із кожного гектара в середньому одержують по 19 центнерів збіжжя.

На косовиці зернових працює Василь Миколайович Шкура, котрий лише в яганівському відділенні поклав у валки 120 гектарів. На комбайнах - яганівсько-андріївські екіпажі. На "Донах-1500", зокрема, старанно трудяться місцеві механізатори О.М.Гапич, брати Шолудько - Віталій Михайлович та Іван Михайлович. Солому відвозить із поля трактором МТЗ В.І.Гапич. Уся вона, у т.ч. і житня, скиртується біля свинотоварної ферми та у полі. Вправно вивершують скирти члени бригад під керівництвом М.О. Гаркуші. Турботливими робочими буднями, коли за день потрібно встигнути "пропустити" та довести до потрібної кондиції все зерно, живе токове господарство. Очолює його Г.І.Близнюк, нову очисну машину обслуговують Г.І.Троян і А.П.Яремко, відповідає за облік прийнятого збіжжя А.П.Табаченко.

Під час розмови Сергій Петрович Малиш сказав і про ще одне, тісно пов'язане із жнивами - в господарстві вже почали видавати зерно нового врожаю за оренду паїв. Кожний пайовик має одержати 8 центнерів ранніх зернових, а потім до паю "доплюсовуватиметься" і збіжжя пізніх культур.

Тетяна Супрун
Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.