Додати до закладок 


Про різне

Опубліковано 24 07 2012

Заходи із забезпечення охорони врожаю зернових культур і грубих кормів від пожеж у 2012 році, хід підготовки до осінньо-зимового періоду в закладах освіти й медицини, виконання програми правової освіти населення у виконкомі Берестівської сільської ради - такі питання обговорено на апаратній нараді в районній державній адміністрації минулого понеділка. Провів нараду перший заступник голови РДА І.Ф.Легуша.

 За повідомленням головного управління статистики в області, індекс споживчих цін у червні, порівняно з травнем цього року, в Україні становив 99,7%, в Сумській області - 99,5%. У червні, порівняно з груднем 2011 року, цей показник відповідно склав 100,1% та 99,5%.

 Минулої суботи стихія знову зачепила своїм крилом окремі населені пункти нашого району. Повалила дерева, пошкодила покрівлі житлових будинків і господарських споруд в деяких садибах жителів Підставок, Синівки, Веселого, Галаївця. В багатьох населених пунктах і на окремих вулицях райцентру були обірвані проводи ліній електропередач.

 У першому півріччі 2012-го до державної служби зайнятості у пошуках роботи звернулося 330 громадян, що на 20,1% менше, ніж рік тому. Станом на 1 липня цього року на обліку перебувало 414 незайнятих громадян (на 46,6% менше, ніж торік). Середній розмір допомоги по безробіттю у червні становив 867 грн (79,3% мінімальної заробітної плати). (Інформація відділу статистики в районі).

 Відбулася конференція районної організації Партії регіонів, на якій обговорено стратегію партії у виборчому процесі 2012 року, основа якої - вибори без фальсифікацій. Обрано делегатів на обласну партійну конференцію.

 Семінар з питань насінництва проведено нещодавно на базі ДПДГ Інституту сільського господарства Південного Сходу України Національної Академії Аграрної Науки. Участь у заході взяли і представники нашого району - головний спеціаліст відділу насіннєвого контролю та охорони прав на сорти управління контролю якості насіння та садивного матеріалу Сумської державної інспекції сільського господарства Л.В.Кльоп, агрономи TOB АФ "Руслан" та TOB "Лотуре агро".

 Нарешті несанкціоновану торгівлю на проїжджій частині автодороги в Липовій Долині переміщено на територію, виділену для ринку поблизу автовокзалу. Цю земельну ділянку впорядковано, засипано щебенем, про що подбало товариство "Аграрник", яке є господарем ринку. Щоправда, про безпеку дорожнього руху на згаданій ділянці автошляху поки що говорити рано, адже замість торговельних палаток тепер тут по обидва боки водії залишають на період базарування свої автівки. Отже, завдання селищної ради - подумати про встановлення відповідних дорожніх знаків, так само як і про переміщення «ринку живності».

 Як повідомляє відділ статистики в районі, на квартирному обліку на Липоводолинщині перебуває 57 сімей та одиноких громадян, найбільше - в райцентрі (80,7%). З них кожна п'ята сім'я користується правом першочергового одержання житла, а 18 сімей - позачергового. У 2011 році лише одна сім'я-позачерговик поліпшила свої житлові умови. А 30 сімей чекають квартиру 10 і більше років.

 
Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.