Додати до закладок 


Коротко

Опубліковано 6 08 2012

30 липня на апартній нараді в райдержадміністрації, яку провів перший заступник голови РДА І.Ф.Легуша, розглянуто стан виконання розпорядження голови районної державної адміністрації "Про удосконалення контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади" у виконкомі Панасівської сільської ради. З даного питання було заслухано інформації ряду начальників відділів РДА та керівників районних установ за результатами комплексної перевірки цієї сільради. Ними висловлено багато зауважень щодо соціально-економічного розвитку територій і благоустрою та санітарного стану населених пунктів. Сільський голова М.В.Биховський виступив з поясненнями. Вирішено для усунення недоліків надати місяць і повернутись до повторного розгляду питання через цей період.

 За липень нинішнього року із заявами та скаргами у райвідділ міліції громадяни звернулися 12 разів, просячи розв`язати сімейні конфлікти; 23 рази повідомлено із ЦРЛ про отримання жителями населених пунктів тілесних ушкоджень різного ступеня тяжкості та з різних причин; зареєстровано 10 звернень про крадіжку майна.

Житловий фонд району на початок року становив 523,4 тис. м2загальної площі. З кожним роком підвищується його комфортність та благоустрій. Так, рівень обладнання газом становив 88,3%, опаленням - 46,6%, водопроводом - 21,2%, каналізацією - 16,3%, ваннами (душовими) - 14,8%, гарячим водопостачанням - 6,2% - інформація райвідділу статистики.

 Головне управління статистики в Сумській області у своїх даних відзначає, що Липоводолинщина за січень-травень ввійшла у четвірку районів, де показник народжуваності найнижчий (7,8 народжених на 1000 жителів), в той час як у Тростянецькому районі він складає 11,2.

 Представником Лебединсько-Липоводолинського об`єднаного міського військового комісаріату та членами районної призовної комісії проведено навчання з особами, відповідальними за військовий облік у селищній та сільських радах з питань підготовки і проведення осіннього призову до Збройних сил України.

 Переможці конкурсу дитячих малюнків "Дитячий майданчик рідного селища (села)", який було проведено за ініціативи районної організації Партії регіонів та райдержадміністрації, будуть нагороджені грамотами РДА та цінними подарунками на урочистостях, присвячених Дню знань - 1 вересня. У конкурсі взяли участь учні 1-8 класів загальноосвітніх навчальних закладів району. До оргкомітету конкурсу, який очолив заступник голови РДА А.П.Молошний, було подано 24 роботи. Перше місце зайняла Дар'я Авраменко із Подільківської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Крім того, визначено двох володарів 2 місця, та трьох - третього.

 Нещодавно відбулося засідання районної постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян, на яке виносилося 6 питань. Інформували керівник апарату РДА М.І.Решітько, начальник загального відділу апарату Л.М.Шкура. Було розглянуто 5 звернень громадян щодо надання матеріальної допомоги на лікування. Враховуючи подані підтверджуючі документи, заявникам виділено матеріальну допомогу на загальну суму 1100 грн.
Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.