Додати до закладок 


У світі цифрового телебачення

Опубліковано 6 08 2012

В.І.Ступник. За мить спалахне "голубий" екран

Як відомо, Постанова Кабінету Міністрів про забезпечення населення телетюнерами вступила в дію. УДППЗ "Укрпошта" доставляє ці засоби приймання сигналів цифрового телерадіомовлення громадянам, які написали заяви про їх безкоштовне отримання. За словами начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації В.О.Ткаченка, станом на 1 серпня телетюнери вручені у нашому районі 131 особі, переважно жителям Липової Долини. Є інформація, сказав Володимир Олександрович, що частина із них підключені і люди із задоволенням переглядають телепередачі у новому форматі.

А до редакції саме цього числа надійшов лист-подяка від мешканки райцентру, інваліда загального захворювання В.І.Ступник про те, як їй допомогли в цьому. Жінка пише, що дізнавшись про можливість якіс-но переглядати телевізійні передачі з допомогою соціального робітника територіального центру Р.П.Ліпської подала відповідні документи і в середині липня одержала телетюнер. Приємна подія. А що далі робити - не знала. Звернулася за порадою до начальника УПСЗН В.О.Ткаченка.

«Він зв`язався з керуючим справами апарату РДА М.І.Решітьком, і той для допомоги направив до мене своїх працівників В.І.Глумного та О.І.Чайку. Ці молоді чоловіки зі знанням справи купили інші необхідні матеріали для підключення тюнера і блискуче справилися з роботою. Маю на даний час вісім якісних каналів, де дивлюся різні передачі, кіно, серіали та новини. Тож вдячна усім цим людям і бажаю добра та здоров`я, - пише Віра Іванівна. - Добре, що є у нас такі фахівці, котрі реагують на біди одиноких самотніх сердець.»

Декілька хороших слів хотілося б сказати й на адресу Віри Іванівни. Ми побували у жінки вдома наступного дня, щоб, як мовиться, підтвердити нею сказане. Вона - бухгалтер із 39-річним стажем роботи. Працювала на потужних підприємствах райцентру - у "Сільгосптехніці", об`єднанні "Птахопром", а після його реорганізації у "Червоногірському", ще й кілька років по виході на заслужений відпочинок. Зараз вдома, нікуди не виходить за станом здоров`я, перебуваючи під опікою соціального робітника. Задоволена її роботою і тим, що тепер має можливість більшого доступу "у світ" завдяки підключенню цифрового телебачення.
Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.